Zimná dovolenka

Vyjdite si na parádnu zimnú dovolenku vo dvojici alebo s celou rodinou. Či už dávate prednosť aktívnej dovolenke plnej lyžovania a jazdy na bežkách alebo leňošeniu vo wellness, z našej bohatej ponuky si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Zimné mesiace sú ideálnym obdobím na oddávanie sa športovým aktivitám, ako sú lyžovanie, bežkovanie či snowboarding, tak aj na spomalenie a oddych po náročnom roku. Ak túžite po troche športových zážitkov striedaných s chvíľami relaxu vo wellness s rodinou alebo vo dvojici, vydajte sa na zimnú dovolenku do obľúbených horských destinácii.

Lyžovanie aj termálne pramene na jednom mieste

Za lyžovaním na prvotriednych zjazdovkách nemusíte cestovať ďaleko. Tatry, ktoré sú známe ako najmenšie veľhory, sú priam posiate špičkovými lyžiarskymi strediskami. Za nejlepšou lyžovačkou sa tak vydajte napríklad na do Ski areálu Tatranská Lomnica s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku, do Ski areálu Štrbské Pleso alebo do najrozsiahlejšieho areálu u nás - Jasná - Nízke Tatry. V Poľských Tatrách vás zas nadchne horské mestečko Zakopané s priľahlým lyžiarskym strediskom.

V Rakúsku vás zas uchvátia majestátne Alpy, tak aj nádherné svahy Korutánska a Vysokých Taur. Zahanbiť sa nedajú ani vrcholy v susednom Česku, kde medzi najobľúbenejšie lyžiarske aj bežkárske lokality patria Beskydy, Jizerské hory a aj známe Krkonoše. Prebrázdili ste ich na lyžiach už všetky?

Po zábave na zasnežených kopcoch nie je nič lepšie, ako si poriadne oddýchnuť. Zohrejte sa v saune alebo vo vírivke vo wellness centre, alebo zavítajte priamo do termálnych kúpeľov. Relax v horúcej minerálnej vode má s výhľadom na zasnežené kopce úplne iné čaro. Ten najlepší oddych uprostred kopcov zažijete napríklad v kúpeľnej Bešeňovej, v rakúskom vychýrenom mestečku Bad Gastein.

Českú zimu zažijete aj v obľúbených mestách

Ak ale vás ani vašu rodinu lyžovanie vôbec neláka, nemusíte v zime ostávať doma. Spoznajte krásne mestá v Česku z úplne inej perspektívy. Úchvatné Karlove Vary vás dostanú nielen oddychom v termálnej vode, ale tiež svojou kúpeľnou architektúrou a tematickým múzeom Vianočný dom. Hlavné mesto Praha zas každú zimu láka desiatky tisíc návštevníkov na Vianočné trhy na hlavných námestiach.