Zimná dovolenka

Vyjdite si na parádnu zimnú dovolenku vo dvojici alebo s celou rodinou. Či už dávate prednosť aktívnej dovolenke plnej lyžovania a jazdy na bežkách alebo leňošeniu vo wellness, z našej bohatej ponuky si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v April Hoteli Panorama sme si veľmi užili. Najviac sme ocenili polohu hotela vo veľmi pokojnej lokalite, vďaka čomu sme počuli iba spev vtáčikov a hlavne tu nebol žiadny hluk z áut či rádií. Ďalej nám pobyt spríjemnil veľmi milý, usmievavý a ochotný personál – pán čašník nám napríklad dával aj tipy na výlety. K tomu krásna svetlá izba a vynikajúce jedlo, ktoré bolo doslova gurmánskym zážitkom. Hotel je navyše skvelým východiskovým bodom pre najrôznejšie výlety po okolí, po ktorých sme si mohli dopriať príjemný oddych v hotelovom wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím


Zimné mesiace sú ideálnym obdobím na oddávanie sa športovým aktivitám, ako sú lyžovanie, bežkovanie či snowboarding, tak aj na spomalenie a oddych po náročnom roku. Ak túžite po troche športových zážitkov striedaných s chvíľami relaxu vo wellness s rodinou alebo vo dvojici, vydajte sa na zimnú dovolenku do obľúbených horských destinácii.

Lyžovanie aj termálne pramene na jednom mieste

Za lyžovaním na prvotriednych zjazdovkách nemusíte cestovať ďaleko. Tatry, ktoré sú známe ako najmenšie veľhory, sú priam posiate špičkovými lyžiarskymi strediskami. Za nejlepšou lyžovačkou sa tak vydajte napríklad na do Ski areálu Tatranská Lomnica s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku, do Ski areálu Štrbské Pleso alebo do najrozsiahlejšieho areálu u nás - Jasná - Nízke Tatry. V Poľských Tatrách vás zas nadchne horské mestečko Zakopané s priľahlým lyžiarskym strediskom.

V Rakúsku vás zas uchvátia majestátne Alpy, tak aj nádherné svahy Korutánska a Vysokých Taur. Zahanbiť sa nedajú ani vrcholy v susednom Česku, kde medzi najobľúbenejšie lyžiarske aj bežkárske lokality patria Beskydy, Jizerské hory a aj známe Krkonoše. Prebrázdili ste ich na lyžiach už všetky?

Po zábave na zasnežených kopcoch nie je nič lepšie, ako si poriadne oddýchnuť. Zohrejte sa v saune alebo vo vírivke vo wellness centre, alebo zavítajte priamo do termálnych kúpeľov. Relax v horúcej minerálnej vode má s výhľadom na zasnežené kopce úplne iné čaro. Ten najlepší oddych uprostred kopcov zažijete napríklad v kúpeľnej Bešeňovej, v rakúskom vychýrenom mestečku Bad Gastein.

Českú zimu zažijete aj v obľúbených mestách

Ak ale vás ani vašu rodinu lyžovanie vôbec neláka, nemusíte v zime ostávať doma. Spoznajte krásne mestá v Česku z úplne inej perspektívy. Úchvatné Karlove Vary vás dostanú nielen oddychom v termálnej vode, ale tiež svojou kúpeľnou architektúrou a tematickým múzeom Vianočný dom. Hlavné mesto Praha zas každú zimu láka desiatky tisíc návštevníkov na Vianočné trhy na hlavných námestiach.