Lyžovania v Čechách - pobyty

Česko je krajina obklopená zo všetkých strán pohoriami vhodnými na lyžovanie, bežkovanie a ďalšie zimné športy. Za skvelými lyžiarskymi zážitkami teda nemusíte jazdiť ďaleko, stačí sa zastaviť u susedov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásny hotel umiestnený v horskej prírode. Izby sú moderné a pekne zariadené. Personál bol veľmi príjemný, s hosťami sa radi porozprávajú. V reštaurácii skvele varia. Priamo v hoteli je tiež wellness s vírivkou a 4 saunami. Naviac tu majú úžasné akvárium s rôznymi druhmi rýb, ktoré je prepojené s wellness, takže ich môžete počas relaxácie pozorovať. Pobyt veľmi odporúčam každému, kto chce nabrať sily, alebo si užiť krásnu okolitú prírodu.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v rezorte Uko sme si užili. Izba Deluxe mala pohodlnú posteľ, na ktorej sa nám krásne spalo. Užili sme si výbornú polpenziu, relaxovali pri joge a vo wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Všetok personál bol vrelý a ochotný. Páčili sa mi rôzne drobnosti ako vstup do domu bez topánok, spoločná kuchynka a vonkajšie hmyzie hotely. Z Bedřichova je to len kúsok na Ještěd, do lyžiarskych stredísk a do Liberca.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Predpoveď počasia hlási výborné snehové podmienky a krásne počasie na najbližšie dni. Je ideálny čas vybrať sa na lyžovačku. Ak vás už slovenské hory nebavia, vydajte sa do susedného Česka, s nmnožstvom krásnych pohorí a kopcov. Ich svahy sa každú zimu menia na raj zimných športov, a tak si ich tohto roku nenechajte ujsť.

Kam vyraziť na najlepší lyžiarsky pobyt v Česku?

K slovenským hraniciam ležia najbližšie krásne Biele Karpaty a Beskydy s početnými lyžiarskymi areálmi. Vyskúšajte ich modré a červené zjazdovky, ktoré potešia ako začiatočníkov a rodiny s deťmi, tak aj skúsených lyžiarov.

Za skutočným lyžiarskym zážitkom sa vydajte do Krkonôš s najvyššou českou horou Sněžkou (1 603,3 m n. m.). Okrem množstva prvotriednych ski areálov s vždy upravenými zjazdovkami a modernými lanovkami tu nájdete tiež početné bežkárske stopy vedúce úchvatnou prírodou aj rušné osady Harrachov a Špindlerův Mlýn s celoročne otvoreným aquaparkom.

Nemenej skvelú lyžovačku si užijete aj v pohorí Jeseníkov s neuveriteľne čistým ovzduším. Po šantení na svahu sa tu potom môžete oddať oddychu v termálnej vode a počas procedúr v známych Priessnitzových liečebných kúpeľoch.