Pobyt cez jarné prázdniny

Až celý týždeň voľna si vaše deti užijú behom jarných prázdnin, ktoré sú tento rok 24. 2. 2024 - 10. 3. 2024. Oddýchnite si spolu s nimi od povinností a vyrazte na poriadnu rodinnú dovolenku. Zlákať sa nechajte napríklad ponukou wellness pobytov či pobytmi blízko ski areálov. Meniace sa dátumy prázdnin vám navyše zaručia, že si na svahu aj vo vírivke užijete pohodu bez davov ľudí.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Trio*** splnil všetko, čo na návštevu Slovenského raja potrebujete. Teda pohodlné prespanie so sprchou, raňajkami, večerou a po náročnom dni aj možnosť relaxovania v dostatočne veľkej vírivke a v bazéne. Zamestnanci hotela sa k nám správali veľmi pekne a boli príjemní. Čo určite odporúčam, je výlet do rokliny Suchá Belá, návšteva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokiaľ máte radi zrúcaniny, a Tomášovský výhľad. Všetko sa dá stihnúť za 3 dni, ale aby ste si tunajšie okolie naozaj užili, budú vám ešte tak 3-4 dni chýbať. Je tu naozaj čo robiť a už teraz plánujeme, ako sem zavítame znovu.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si skutočne užili. Hotel sa nachádza na krásnom mieste - výhľady z okien do krajiny boli úžasné. Izba bola priestranná, čistá, dokonca aj s gaučom a televíziou, čo skvele poslúžilo večernému odpočinku. Každé ráno sme sa tešili na vynikajúce raňajky, zvlášť na koláče. V okolí hotela je veľa miest, ktoré stojí za to vidieť, a od preskúmavania nás neodradilo ani daždivé počasie. Odporúčame hlavne prechádzku k liečivým jesenickým prameňom.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tím


Vaše deti budú mať čoskoro zase týždeň voľna! Vyrazíte niekam? Poďte sa inšpirovať, kam vyraziť počas jarných prázdnin a dopriať tak deťom možnosť si oddýchnuť a vychutnať si voľný čas mimo školských povinností. A nielen deťom – aj vám. Od vianočného voľna už nejaký čas uplynul, možno je načase si znovu trochu oddýchnuť. Pokiaľ v práci dostanete dovolenku, môžete si užiť príjemný spoločne strávený čas s celou rodinou.

Kam vyraziť na jarné prázdniny?

Ak na váš okres padol termín jarných prázdnin, kedy si ešte môžete byť 100 % istí snehom na zjazdovkách, vyrazte na lyžovačku. Vysoké Tatry, Orava alebo napríklad Liptov ponúkajú nespočetne ski areálov a zjazdoviek všetkých obťažností, kde si to svoje nájdu všetci členovia výpravy. V takom prípade sa vám bude hodiť hotel s úschovňou lyží, prípadne aj s vlastným wellness centrom. Naložiť sa do horúcej vírivky alebo do sauny po takom prelyžovanom dni je na nezaplatenie.

Ak ale aj tie najvyššie položené zjazdovky hlásia len málo snehu, vydajte sa kúsok za hranice, do rakúskych Álp. Tam si lyžovanie a všetky ďalšie aktivity spojené s lyžovaním užijete aj v marci.

Pre tých, ktorí preferujú dovolenku v prírode, sú jarné prázdniny skvelým časom na výlety a prechádzky. Prebúdzajúca sa príroda a konečne už trochu teplejšie počasie vytvárajú ideálne podmienky na prechádzky po lesoch, návštevy parkov alebo výlety do miest. Vydajte sa napríklad do Bratislavy, do Bojníc alebo napríklad kúsok za hranice, do Olomouca.

Nemusíte utrácať veľa peňazí alebo cestovať na ďaleké miesta, aby ste si užili jarné prázdniny dosýta. Dôležité je nájsť čas pre seba a svojich blízkych a využiť túto príležitosť na to, aby ste si oddýchli a nabrali energiu na zvyšnú časť školského roka. Vyberte si svoj pobyt na Travelkingu ešte dnes!