Letná relaxácia

Leto je v plnom prúde a dni voľna treba využiť na poriadne slnečne radovánky. Čo tak vyraziť na pláž alebo k bazénu a dopriať si osvieženie s tými, ktorých máte najradšej?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


V lete chceme všetci utiecť od každodenného zhonu a užiť si trochu ničnerobenia, pohody a slniečka. Vyjdite s Travelkingom načerpať novú energiu do ďalšej časti roka kamkoľvek po Slovensku alebo do vybraných destinácií v zahraničí. Existuje veľa nádherných miest, kam sa môžete vydať, aby ste si užili slnko, prírodné krásy a odpočinok.

Kam sa vydať v lete za relaxom k vode?

U nás doma na Slovensku je známou lokalitou Senec. Toto mestečko leží na juhozápade Slovenska a je známe svojimi Slnečnými jazerami. Tie sú ideálnym miestom na letné osvieženie a relaxáciu, pretože ponúkajú čistú vodu, pláže s ležadlami a možnosti vodných športov. Za skvelým kúpaním i prírodnými krásami sa môžete vypraviť aj na Liptov, kde vás okrem priehrady Liptovská Mara čaká tiež najväčší aquapark na Slovensku - Tatralandia.

V susednom Česku je Máchovo jazero asi najznámejšie miesto, kam sa vydať v lete k vode. Nájdete ho v severných Čechách a je jedným z najkrajších a najobľúbenejších jazier v Českej republike – hoci je to technicky vzaté rybník. Je obklopené zelenými lesmi a kopcami a ponúka ideálne prostredie pre letnú relaxáciu a vodné aktivity. Vďaka svojej malebnej okolitej krajine a romantickému zámočku Bezděz v blízkosti je Máchovo jazero tiež obľúbeným cieľom pre romantické prechádzky a pikniky.

A pokiaľ sa chcete vydať na dlhú dovolenku a nevadí vám cestovať, vyrazte až do Chorvátska. Dalmácia, Istria alebo Makarská riviéra sú destinácie pre turistov ako stvorené a letné relaxácie je tu priam znamenitá po všetkých stránkach.

Tip: Hľadajte hotely blízko pláže a ak chcete odpočinok posunúť na ešte vyšší level, hľadajte dovolenky so stravou vo forme all inclusive.