Dovolenka na 4 a viac dní

Tiež zastávate názor, že ak už máte oddychovať, tak poriadne? V tom prípade vám určite urobia radosť pobyty, kde môžete relaxovať a spoznávať krásy okolia minimálne počas 4 dní, ale napríklad aj celý týždeň.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Či už strávite čas v hoteli, alebo v jeho okolí, vždy si užijete mnoho skvelých zážitkov. Bohinj Eco Hotel je naozaj veľký. Vďaka bohatej ponuke wellness a priľahlom aquaparku s množstvom atrakcií si tu užijete zábavu a relaxáciu aj počas daždivých dní. Za pekného počasia si urobte výlet do hôr, na bicykloch alebo si užívajte vodné radovánky v najkrajších jazerách Slovinska. Spokojní sme neboli iba so službami, ale aj so stravou a ústretovým personálom. Najväčším zážitkom pre nás bola jazda na paddleboardoch na priezračnom Bohinjskom jazere a následný zjazd riečky Sava Bohinjska.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Ak plánujete dovolenku na štyri alebo viac dní, máte skvelú príležitosť preskúmať nové miesta, zažiť dobrodružstvo a naozaj zrelaxovať. Táto dlhšia doba vám umožní navštíviť rôzne zákutia destinácie, a pritom si oddýchnuť a prežiť pestrú škálu zážitkov.

Dovolenka ako sa patrí na 4 dni

Počiatočné dni môžete venovať objavovaniu mesta alebo cieľa vašej dovolenky. Prechádzajte sa v uliciach, navštívte zaujímavé miesta a múzeá, ochutnajte miestnu gastronómiu v rôznych reštauráciách a preskúmajte atmosféru daného miesta. Venujte sa tiež miestnej kultúre a tradíciám – napríklad navštívte tradičné trhy alebo sa pripojte k nejakému miestnemu festivalu.

Pokiaľ je vaša dovolenka spojená s prírodou, môžete sa prechádzať po turistických chodníkoch, objavovať krásne výhľady, vydať sa na horskú túru alebo si užiť cyklistiku či lyžovanie. V lete môžete využiť možnosť kempovanie, ak máte radi outdoorové aktivity, a zastavte niekoľko nocí pod holým nebom.

Ďalšie dni môžete venovať relaxácii a odpočinku. Vyberte si plážovú destináciu a užite si slnko, more a piesok. Relaxujte na pláži, plávajte vo vlnách, skúšajte vodné športy alebo jednoducho odpočívajte a čítajte si knihu. Mnoho plážových destinácií ponúka aj wellness procedúry alebo masáže, ktoré vám pomôžu ešte viac sa uvoľniť a nabrať energiu.

Pri plánovaní dovolenky na štyri a viac dní pre celú rodinu je dôležité mať na pamäti záujmy celej rodiny. Pokiaľ cestujete s deťmi, vyberajte hotely, ktoré sú na to prispôsobené a majú napríklad detský kútik, alebo zistite, či nie je v okolí aquapark či iná atrakcia.

Ak na 4-dňovú dovolenku čas nemáte, pozrite si našu ponuku víkendových pobytov alebo dokonca dvojdňový pobytov.