Dovolenka na 2 dni

Či už chcete na chvíľu utiecť od všednosti, načerpať energiu počas krátkeho wellness pobytu, vyraziť na dvojdenný výlet, alebo skrátka len hľadáte jednodňový nocľah počas vzdialenejšej cesty, tento variant je ideálny.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pension Relax je ideálnym ubytovaním počas návštevy Krkonôš. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Izba bola pohodlne zariadená a čistá, strava vynikajúca a personál veľmi milý. Navyše je tu možnosť relaxácie vo forme privátneho wellness s vírivkou a saunou, kde sme si po celodennom výlete na Sněžku skvele oddýchli. Stihli sme aj zopár výletov, ale určite odporúčam dlhší pobyt, pretože aktivít je v okolí naozaj veľa.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Ubytovanie v Hoteli Grand **** aj Český Krumlov nás nadchli natoľko, že sa nám nechcelo ani odchádzať domov. Poloha hotela priamo na námestí je ideálnym východiskovým bodom na prechádzky malebnými uličkami a na návštevu zámku. Do izby v depandancii nás doviedla veľmi milá pani recepčná. Výborné raňajky sme si vychutnávali v záhradke s výhľadom na historické námestie. Ako netradičnú prehliadku mesta odporúčame vyskúšať plavbu na plti. Ubytovanie aj návštevu Českého Krumlova všetkým vrelo odporúčame!”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Niekedy stačí len veľmi krátky únik z reality na to, aby ste získali nové sily. Počas dvojdňového pobytu si môžete užiť dosť zábavy aj relaxácie. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete stráviť tento čas v meste, alebo v horách, existuje mnoho aktivít, ktoré môžete podniknúť, a pamätihodností, ktoré môžete navštíviť.

Na jednu noc do iného mesta

Chcete spoznávať krásy Slovenska? Počas dvojdňového pobytu sa toho dá stihnúť dosť za predpokladu, že polovicu dňa nestrávite na ceste. Nie sú vo vašom okolí napríklad rozprávková Orava, kúpeľné Trenčianske Teplice alebo Bojnice plné pamiatok? Tak to máte vyhrané. Ubytujte sa v centre a budete to mať všade blízko. Prvý deň môžete začať preskúmavaním mesta. Navštívte miestne múzeá, galérie alebo historické pamiatky, ktoré vám poskytnú pohľad do minulosti a kultúry miesta. Prejdite sa po starom meste a objavujte malebné uličky a trhy s miestnymi produktmi.

Alebo skôr kúsok za mesto?

Pokiaľ preferujete prírodu a odpočinok, vydajte sa na príjemný výlet za mesto. Ubytujte sa blízko národného parku, lesa alebo jazera a prechádzajte sa po turistických chodníkoch. Pre tých, ktorí preferujú relaxáciu, vyberajte ubytovanie s neobmedzeným wellness alebo privátnym wellness. Užite si čas pre seba a nechajte sa rozmaznávať.

Pokiaľ vám len dva dni nestačia,pozrite sa na pobyty na 3 dni alebo na 4 a viac dní.