Pobyty v Česku pre dvoch

Chcete spoznať krásy hôr, trblietajúce sa jazerá a rozprávkové hrady a zámočky, ale bez dlhého cestovania a jazykovej bariéry? Vyrazte so svojou polovičkou, kamarátom alebo mamkou na pobyt do Česka a nechajte sa unášať atmosférou starobylých miest a horských ostád.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch snáď nie je exkluzívnejšie miesto, kde sa môžete ubytovať, než oproti Mlýnskej kolonády. Aj bez toho je ale hotel úžasným miestom na oddych. Disponuje totiž vlastným minerálnym prameňom a využíva ho na kúpeľné procedúry, ktoré sú, rovnako ako ostatné služby v hoteli, na vysokej úrovni. Čistota a precíznosť sú tu samozrejmosťou. Osobne sa mi tiež veľmi páčil čajový salónik, kde sú denne k dispozícii štyri druhy prvotriednych čajov.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch sme boli prvýkrát a pobyt sa nám veľmi páčil. Hotel stojí v peknej časti neďaleko centra s kolonádami a výhľadom na okolité hotely a do prírody. Na pobyte ma najviac nadchli procedúry – kúpeľ a masáž, príjemná bola aj relaxácia vo wellness centre s bazénom a vírivkou alebo posedenie v kaviarni. Izba bola priestranná, pohodlné postele a balkón s posedením boli príjemným bonusom. Za výlet stojí centrum Varov, kolonády alebo neďaleká Plzeň s pivovarom.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


O Česku si často myslíme, že ho skvele poznáme, no je tomu skutočne tak? Vydajte sa tohto roku na dovolenku vo dvojici k našim susedom a spoznajte niektoré z 560 hradov, 250 aquaparkov, 70 vodopádov alebo 25 skalných miest. České zaujímavosti na vás už čakajú.

Čo všetko môžete zažiť na pobyte v Česku?

Dovolenka v Česku mnohým evokuje práve turistiku a spoznávanie čarokrásnej prírody. Nechajte sa aj vy zlákať na pobyt v českých horách a zamierte do nám blízkych Beskýd, do najvyšších Krkonôš alebo k slávnym Prachovským skalám. V zime si potom nezabudnite vziať so sebou tiež lyže - určite sa vám zídu pri zdolávaní upravených zjazdoviek v jednom z mnohých lyžiarskych stredísk.

Milovníkov vody zas poteší množstvo skvelých aquaparkov a svetovo preslávených kúpeľov s termálnou vodou. Veď práve tu sa nachádzajú slávne Karlove Vary či Mariánské Lázně. S príjemným odpočinkom sa nemusíte rozlúčiť ani vtedy, ak zrovna nemierite do kúpeľnej oblasti - stačí si vybrať pobyt so vstupom do wellness a zaslúžené uvoľnenie pre svaly si doprajete aj po turistiky či výletoch.

Radi by ste sa vydali na pobyt do Česka, ale neviete si vybrať kam? Prečítajte si náš článok 10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku a budete mať jasno.