Pobyty v Česku pre dvoch

Chcete spoznať krásy hôr, trblietajúce sa jazerá a rozprávkové hrady a zámočky, ale bez dlhého cestovania a jazykovej bariéry? Vyrazte so svojou polovičkou, kamarátom alebo mamkou na pobyt do Česka a nechajte sa unášať atmosférou starobylých miest a horských ostád.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S ubytovaním v Hoteli NH Collection Prague **** sme boli veľmi spokojní. Hotel sa nachádza neďaleko zastávok MHD, takže sme mali všade blízko. Personál bol vždy milý, ústretový a usmievavý. V izbe nás najviac zaujala krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na raňajkách bol veľký výber, my sme si najviac pochutnali na teplom bufete. Raritou a pýchou tohto hotela je lanovka, ktorou sa do hotela dostanete zo spodného partnerského hotela. Hotel si od nás oprávnene zaslúži jednotku.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej lokalite a zároveň kúsok od centra kúpeľov. V modernej izbe sme si skvele oddýchli. Na polpenziu formou bufetu sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa výborne najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness a špičkové procedúry nám rozhodne prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


O Česku si často myslíme, že ho skvele poznáme, no je tomu skutočne tak? Vydajte sa tohto roku na dovolenku vo dvojici k našim susedom a spoznajte niektoré z 560 hradov, 250 aquaparkov, 70 vodopádov alebo 25 skalných miest. České zaujímavosti na vás už čakajú.

Čo všetko môžete zažiť na pobyte v Česku?

Dovolenka v Česku mnohým evokuje práve turistiku a spoznávanie čarokrásnej prírody. Nechajte sa aj vy zlákať na pobyt v českých horách a zamierte do nám blízkych Beskýd, do najvyšších Krkonôš alebo k slávnym Prachovským skalám. V zime si potom nezabudnite vziať so sebou tiež lyže - určite sa vám zídu pri zdolávaní upravených zjazdoviek v jednom z mnohých lyžiarskych stredísk.

Milovníkov vody zas poteší množstvo skvelých aquaparkov a svetovo preslávených kúpeľov s termálnou vodou. Veď práve tu sa nachádzajú slávne Karlove Vary či Mariánské Lázně. S príjemným odpočinkom sa nemusíte rozlúčiť ani vtedy, ak zrovna nemierite do kúpeľnej oblasti - stačí si vybrať pobyt so vstupom do wellness a zaslúžené uvoľnenie pre svaly si doprajete aj po turistiky či výletoch.

Radi by ste sa vydali na pobyt do Česka, ale neviete si vybrať kam? Prečítajte si náš článok 10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku a budete mať jasno.