Pobyty v Česku pre dvoch

Chcete spoznať krásy hôr, trblietajúce sa jazerá a rozprávkové hrady a zámočky, ale bez dlhého cestovania a jazykovej bariéry? Vyrazte so svojou polovičkou, kamarátom alebo mamkou na pobyt do Česka a nechajte sa unášať atmosférou starobylých miest a horských ostád.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S pobytom v Boutique Hoteli Corso **** sme boli veľmi spokojní. Určite by som vyzdvihla prístup personálu a celkovú kvalitu služieb. Po nedávnej rekonštrukcii sú interiéry hotela doslova luxusné. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, aj keď na niečom by sa určite zapracovať dalo. Najviac sa nám páčilo nádherné wellness centrum, bohaté raňajky a krásny výhľad z izby na centrum a rieku. Do hotela by som sa rada ešte niekedy vrátila, počas pobytu som si pripadala ako princezná v rozprávke.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznícka podpora


O Česku si často myslíme, že ho skvele poznáme, no je tomu skutočne tak? Vydajte sa tohto roku na dovolenku vo dvojici k našim susedom a spoznajte niektoré z 560 hradov, 250 aquaparkov, 70 vodopádov alebo 25 skalných miest. České zaujímavosti na vás už čakajú.

Čo všetko môžete zažiť na pobyte v Česku?

Dovolenka v Česku mnohým evokuje práve turistiku a spoznávanie čarokrásnej prírody. Nechajte sa aj vy zlákať na pobyt v českých horách a zamierte do nám blízkych Beskýd, do najvyšších Krkonôš alebo k slávnym Prachovským skalám. V zime si potom nezabudnite vziať so sebou tiež lyže - určite sa vám zídu pri zdolávaní upravených zjazdoviek v jednom z mnohých lyžiarskych stredísk.

Milovníkov vody zas poteší množstvo skvelých aquaparkov a svetovo preslávených kúpeľov s termálnou vodou. Veď práve tu sa nachádzajú slávne Karlove Vary či Mariánské Lázně. S príjemným odpočinkom sa nemusíte rozlúčiť ani vtedy, ak zrovna nemierite do kúpeľnej oblasti - stačí si vybrať pobyt so vstupom do wellness a zaslúžené uvoľnenie pre svaly si doprajete aj po turistiky či výletoch.

Radi by ste sa vydali na pobyt do Česka, ale neviete si vybrať kam? Prečítajte si náš článok 10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku a budete mať jasno.