Pobyty v Česku pre dvoch

Chcete spoznať krásy hôr, trblietajúce sa jazerá a rozprávkové hrady a zámočky, ale bez dlhého cestovania a jazykovej bariéry? Vyrazte so svojou polovičkou, kamarátom alebo mamkou na pobyt do Česka a nechajte sa unášať atmosférou starobylých miest a horských ostád.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej pokojnej lokalite a zároveň kúsok od samotného centra kúpeľov. V izbe s moderným zariadením a balkónom sme si skvele oddýchli. Na stravu v podobe bufetových raňajok a večerí sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa skvele najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness aj špičkové procedúry nám veľmi prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať skvelé karlovarské oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Víkend v Znojme sme si naozaj užili. Zariadenie hotela aj izby je staršie, ale na dvojdňový pobyt to stačilo. Z izby sme mali krásny výhľad na divadlo a priľahlý park. Z polpenzie musíme pochváliť predovšetkým večere, kde sme si mohli hlavné jedlo vybrať z troch variantov. Ja môžem odporučiť napríklad bravčový rezeň, ktorý bol naozaj veľký, a veľmi som si na ňom pochutnala. V Znojme určite odporúčam návštevu podzemia a historického centra. My sme vyrazili aj do prírody, na Vyhliadku Kráľov stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


O Česku si často myslíme, že ho skvele poznáme, no je tomu skutočne tak? Vydajte sa tohto roku na dovolenku vo dvojici k našim susedom a spoznajte niektoré z 560 hradov, 250 aquaparkov, 70 vodopádov alebo 25 skalných miest. České zaujímavosti na vás už čakajú.

Čo všetko môžete zažiť na pobyte v Česku?

Dovolenka v Česku mnohým evokuje práve turistiku a spoznávanie čarokrásnej prírody. Nechajte sa aj vy zlákať na pobyt v českých horách a zamierte do nám blízkych Beskýd, do najvyšších Krkonôš alebo k slávnym Prachovským skalám. V zime si potom nezabudnite vziať so sebou tiež lyže - určite sa vám zídu pri zdolávaní upravených zjazdoviek v jednom z mnohých lyžiarskych stredísk.

Milovníkov vody zas poteší množstvo skvelých aquaparkov a svetovo preslávených kúpeľov s termálnou vodou. Veď práve tu sa nachádzajú slávne Karlove Vary či Mariánské Lázně. S príjemným odpočinkom sa nemusíte rozlúčiť ani vtedy, ak zrovna nemierite do kúpeľnej oblasti - stačí si vybrať pobyt so vstupom do wellness a zaslúžené uvoľnenie pre svaly si doprajete aj po turistiky či výletoch.

Radi by ste sa vydali na pobyt do Česka, ale neviete si vybrať kam? Prečítajte si náš článok 10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku a budete mať jasno.