Celoročné pobyty

Zájdite si na niektorý z našich wellness pobytov, romantických víkendov, rodinných dovoleniek či seniorských pobytov a neberte ohľad na ročné obdobie. Dali sme pre vás dohromady pobyty, ktoré môžete využiť celý rok.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter
Overené Travelkingom

“Výhodou pobytu v Hoteli Olberg *** je bez pochyby izba Superior s pohodlnou posteľou a klimatizáciou, ktorá príde v lete vhod. Veľmi sme si pochutnali na večeriach od šikovného kuchára. Navyše sa ubytovanie nachádza len 5 km od Moravského krasu, preslávených jaskýň a priepasti Macocha. K dispozícii je v ubytovaní aj pekné wellness s bazénom, vírivkou a saunou. Bohužiaľ nás počas pobytu z wellness vyhodili, kvôli chybne vykonanej rezervácii zo strany hotela, čo náš zážitok trochu pokazilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Ak práve nechcete míňať desiatky či stovky tisíc a odlietať na Bali, využite ponuku našich pobytov po celom Slovensku (i blízkom zahraničí), kam sa môžete vydať celoročne.

Slovenská republika je krásna krajina, ktorá ponúka mnoho možností pre dovolenku po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie.

Kam sa na Slovensku vydať na pobyt, ktorý si užijete po celý rok?

  • Bratislava: Hlavné mesto Slovenska, Bratislava, je fascinujúcou destináciou s bohatou históriou a architektúrou. Môžete sa prejsť staré mesto, navštíviť Bratislavský hrad alebo si užiť prechádzku po nábreží Dunaja. Bez ohľadu na ročné obdobie, Bratislava vás očarí svojou atmosférou.
  • Bojnice: Toto malebné mesto mnohí poznajú práve z rozprávok. Je taktiež ideálnym miestom na romantický pobyt. Môžete sa prechádzať úzkymi uličkami, obdivovať Bojnický zámok s priľahlou zoologickou záhradou a vychutnávať si tunajšiu atmosféru.
  • Piešťany: Toto kúpeľné mesto je známe svojimi liečivými prameňmi a historickou architektúrou. Môžete si dopriať relaxačný kúpeľný pobyt, oddychovať počas zábalov z presláveného liečebného sírneho bahna a prechádzať sa po kúpeľnom parku.
  • Vysoké Tatry: Toto pohorie je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a outdoorových aktivít. Môžete si tu užiť turistiku, cyklistiku, lyžovanie v zime a prechádzky krásnou horskou krajinou. Tatry ponúkajú veľa možností na aktívnu dovolenku po celý rok.
  • Slovenský raj: Táto oblasť je známa svojimi chodníčkami vedúcimi cez tiesňavy, rebríkmi, lávkami a malebnými prírodnými scenériami. Môžete si užiť pešie túry, horolezectvo a preskúmavať jedinečné geologické útvary.

Toto sú len niektoré z mnohých možností pobytov v na Slovensku, ktoré si môžete užiť po celý rok. Samozrejme, pobyty, kam sa môžete vydať celoročne, nájdete aj v zahraničí. Preskúmajte túto kategóriu a vyberte si ten ideálny priamo pre vás.