Celoročné pobyty

Zájdite si na niektorý z našich wellness pobytov, romantických víkendov, rodinných dovoleniek či seniorských pobytov a neberte ohľad na ročné obdobie. Dali sme pre vás dohromady pobyty, ktoré môžete využiť celý rok.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ak práve nechcete míňať desiatky či stovky tisíc a odlietať na Bali, využite ponuku našich pobytov po celom Slovensku (i blízkom zahraničí), kam sa môžete vydať celoročne.

Slovenská republika je krásna krajina, ktorá ponúka mnoho možností pre dovolenku po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie.

Kam sa na Slovensku vydať na pobyt, ktorý si užijete po celý rok?

  • Bratislava: Hlavné mesto Slovenska, Bratislava, je fascinujúcou destináciou s bohatou históriou a architektúrou. Môžete sa prejsť staré mesto, navštíviť Bratislavský hrad alebo si užiť prechádzku po nábreží Dunaja. Bez ohľadu na ročné obdobie, Bratislava vás očarí svojou atmosférou.
  • Bojnice: Toto malebné mesto mnohí poznajú práve z rozprávok. Je taktiež ideálnym miestom na romantický pobyt. Môžete sa prechádzať úzkymi uličkami, obdivovať Bojnický zámok s priľahlou zoologickou záhradou a vychutnávať si tunajšiu atmosféru.
  • Piešťany: Toto kúpeľné mesto je známe svojimi liečivými prameňmi a historickou architektúrou. Môžete si dopriať relaxačný kúpeľný pobyt, oddychovať počas zábalov z presláveného liečebného sírneho bahna a prechádzať sa po kúpeľnom parku.
  • Vysoké Tatry: Toto pohorie je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a outdoorových aktivít. Môžete si tu užiť turistiku, cyklistiku, lyžovanie v zime a prechádzky krásnou horskou krajinou. Tatry ponúkajú veľa možností na aktívnu dovolenku po celý rok.
  • Slovenský raj: Táto oblasť je známa svojimi chodníčkami vedúcimi cez tiesňavy, rebríkmi, lávkami a malebnými prírodnými scenériami. Môžete si užiť pešie túry, horolezectvo a preskúmavať jedinečné geologické útvary.

Toto sú len niektoré z mnohých možností pobytov v na Slovensku, ktoré si môžete užiť po celý rok. Samozrejme, pobyty, kam sa môžete vydať celoročne, nájdete aj v zahraničí. Preskúmajte túto kategóriu a vyberte si ten ideálny priamo pre vás.