Romantické pobyty na južnej Morave

Prežite spolu so svojou polovičkou nezabudnuteľné chvíle plné lásky a vydajte sa na romantický pobyt na južnú Moravu. Spoločné chvíle tu budete tráviť nielen prechádzkami za krásami miestnych zámkov a historických mestečiek, ale napríklad aj odpočinkom vo wellness či ochutnávaním tých najlepších odrôd miestneho vína.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Rustikal *** nás srdečne privítal na južnej Morave, ktorá je preslávená svojou priateľskou a veselou atmosférou. Skutočne to tak je a personál aj priestory hotela tento dojem len umocnili. Kvalitne sa tu najete, vyspíte a zaujímavé vyžitie v okolí nemá konca. Výborné čerstvé potraviny a nápoje sú samozrejmosťou. Súčasťou hotela je aj bowling a pivovar, takže nie je určený len na vinárske zájazdy, nájde sa tu skrátka niečo pre každého.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Rakovec splnil naše očakávania. Hotel je umiestnený v tichej lokalite pri brnianskej priehrade, ktorá ponúka množstvo aktivít. Nesmierne sme si užili hlavne vstup do wellness, príjemne nás prekvapila jeho úroveň, priestor bol moderný a čistý. Raňajky boli veľmi chutné a pravidelne doplňované. Aj hotelový personál bol po celý čas pobytu milý a príjemný, takže služby hotela pri najbližšej ceste do Brna opäť radi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznícka podpora


Prechádzky ruka v ruke po krásny udržiavaných záhradách, prehliadky zámkov, kde kedysi žili skutočné princezné, večere pri sviečkach či odpočinok vo vírivke len vo dvojici… a ako si romantiku predstavujete vy? Ak sme vaše predstavy o romantickom trávení času s vašou polovičkou dobre vystihli, je načase zarezervovať si pobyt vo dvojici na južnej Morave. Všetko spomínané a ešte niečo naviac tu totiž určite nájdete.

Ochutnajte romantiku medzi vinohradmi

Južná Morava pripomína mnohým svojou krásou slnkom zaliate Toskánsko. Rovnako ako v Taliansku, aj tu môžete nájsť úrodné vinice, z ktorých plodov sa stáča víno najvyššej kvality, romantické zákutia, zámky opradené tajomstvami a hlavne drobné rodinné penzióny aj hotely ozdobené niekoľkými hviezdičkami. Niet divu, že sem každoročne mieri mnoho párov, aby si spoločne užívali všetko, čo južná Morava ponúka. Aj premýšľate nad ideálnym darčekom k sviatku alebo výročiu pre vašu lásku (ktorý navyše poteší vás oboch), alebo len hľadáte príjemné miesto na trávenie dovolenky vo dvojici, južná Morava je na to ideálna. Pobyt si tiež môžete spestriť aj odpočinkom vo vírivke alebo v saune - stačí sa ubytovať v hoteli či penzióne s vlastným wellness centrom a ničím nerušený relax môže začať.

Dni strávené prechádzkami po historických uličkám Mikulova, spoznávaním všetkých krás Lednicko-valtického areálu zapísaného na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO alebo turistikou v Moravskom krase môžete zakončiť posedením v jednej z mnohých tunajších vinárskych pivničiek. Zarezervujte si jeden z obľúbených vinárskych pobytov a môžete sa tešiť napríklad aj na riadenú degustáciu s občerstvením alebo na fľašu vína ako darček.