Wellness pobyty v Patinciach

Preslnené dni, termálne kúpalisko a toboganový svet. Tento spôsob leta sa vám bude zdať veľmi príjemný. Relaxujte v najjužnejšej obci na Slovensku - v známych Patinciach, kde sa termálne pramene postarajú o vaše zdravie aj pohodlie. Zvoľte si luxusný wellness pobyt v Patinciach a doprajte si toľko odpočinku, koľko potrebujete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Južné Slovensko splní všetky vaše sny o dokonalej dovolenke plnej slniečka, pokoja i zábavy pri bazéne a dobrého jedla. Patince sú najjužnejšou slovenskou obcou a nachádzajú sa neďaleko Komárna. Miestne termálne kúpalisko si vás získa vďaka množstvu atrakcií aj turistického vyžitia v okolí. Wellness pobyty v Patinciach sú priamo prepojené s termálmi, a tak môžete priamo k bazénu dôjsť aj v papučiach a župane.

Čo vás čaká na wellness pobyte v Patinciach?

Návšteva Patiniec poteší vašu dušu aj telo. Termálne pramene s teplotou 27 °C, ktoré napájajú miestne kúpalisko, pôsobia blahodárne na pohybový aparát, uľavia unavenému svalstvu a prinesú pokoj aj vašej mysli. Dokonalý relax podporíte aj množstvom zábavy na toboganoch, šmykľavkách alebo jazde na vodných bicykloch.

Opaľujte sa tu na plážach, rybárčite v umelom jazierku, zahrajte si volejbal alebo minigolf a hlavne nezabudnite navštíviť toboganový svet. Zážitok ešte zdokonalíte, ak sa objednáte na masáž alebo procedúru. V okolí termálneho kúpaliska v Patinciach objavíte komfortné ubytovanie aj vychýrené podniky s výbornou gastronómiou. Siahnite po pobyte s polpenziou alebo plnou penziou a užívajte si bezstarostné dni.

Na výlet sa môžete vydať napríklad do neďalekého Komárna, kde tiež objavíte obrovské termálne kúpele. Nezabudnite preskúmať tiež Komárňanskú pevnosť a prejsť sa po Nádvorí Európy. Na južnom Slovensku nájdete aj množstvo iných kúpeľných oblastí, ktoré sú obklopené malebnou prírodou.

Plavky aj župan už máte zabalený, ale zabudli ste sa pozrieť na možnosti výletov v okolí? Nevešajte hlavu - dokonalý predĺžený víkend v Patinciach sme naplánovali za vás! Pozrite si náš itinerár zo série Víkendovky a nechajte sa zlákať na výlety v okolí termálov.