Wellness pobyty v Patinciach

Preslnené dni, termálne kúpalisko a toboganový svet. Tento spôsob leta sa vám bude zdať veľmi príjemný. Relaxujte v najjužnejšej obci na Slovensku - v známych Patinciach, kde sa termálne pramene postarajú o vaše zdravie aj pohodlie. Zvoľte si luxusný wellness pobyt v Patinciach a doprajte si toľko odpočinku, koľko potrebujete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Južné Slovensko splní všetky vaše sny o dokonalej dovolenke plnej slniečka, pokoja i zábavy pri bazéne a dobrého jedla. Patince sú najjužnejšou slovenskou obcou a nachádzajú sa neďaleko Komárna. Miestne termálne kúpalisko si vás získa vďaka množstvu atrakcií aj turistického vyžitia v okolí. Wellness pobyty v Patinciach sú priamo prepojené s termálmi, a tak môžete priamo k bazénu dôjsť aj v papučiach a župane.

Čo vás čaká na wellness pobyte v Patinciach?

Návšteva Patiniec poteší vašu dušu aj telo. Termálne pramene s teplotou 27 °C, ktoré napájajú miestne kúpalisko, pôsobia blahodárne na pohybový aparát, uľavia unavenému svalstvu a prinesú pokoj aj vašej mysli. Dokonalý relax podporíte aj množstvom zábavy na toboganoch, šmykľavkách alebo jazde na vodných bicykloch.

Opaľujte sa tu na plážach, rybárčite v umelom jazierku, zahrajte si volejbal alebo minigolf a hlavne nezabudnite navštíviť toboganový svet. Zážitok ešte zdokonalíte, ak sa objednáte na masáž alebo procedúru. V okolí termálneho kúpaliska v Patinciach objavíte komfortné ubytovanie aj vychýrené podniky s výbornou gastronómiou. Siahnite po pobyte s polpenziou alebo plnou penziou a užívajte si bezstarostné dni.

Na výlet sa môžete vydať napríklad do neďalekého Komárna, kde tiež objavíte obrovské termálne kúpele. Nezabudnite preskúmať tiež Komárňanskú pevnosť a prejsť sa po Nádvorí Európy. Na južnom Slovensku nájdete aj množstvo iných kúpeľných oblastí, ktoré sú obklopené malebnou prírodou.

Plavky aj župan už máte zabalený, ale zabudli ste sa pozrieť na možnosti výletov v okolí? Nevešajte hlavu - dokonalý predĺžený víkend v Patinciach sme naplánovali za vás! Pozrite si náš itinerár zo série Víkendovky a nechajte sa zlákať na výlety v okolí termálov.