Víkendové pobyty

Vydajte sa na víkendový pobyt a nechajte všetky povinnosti všedných dní doma. Aj počas dvoch dní stihnete objaviť zaujímavé miesta, pochutnať si na vynikajúcom jedle a poriadne si oddýchnuť vo wellness. A v pondelok sa vrátite do práce s čistou hlavou a novou energiou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Okamžite ma nadchlo prostredie hotela, ktorý sa nachádza v pokojnej časti lesoparku. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu môžu vyšantiť na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


Práce máte nad hlavu, poriadna dovolenka v nedohľadne, ale predsa len by ste si radi oddýchli, preskúmali neznáme miesta a užili si cestovateľské zážitky? Potom je pre vás ideálnou voľbou víkendový pobyt! Uvidíte, že aj dva dni je dostatok času na zaslúžený relax, výlety aj zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

Aj počas víkendu toho môžete veľa zažiť! Pokiaľ sa túžite predovšetkým vymaniť z rutiny všedných dní a povinností, načerpajte nové sily v hoteli s wellness v niektorom z kúpeľných miest. Ak patríte medzi milovníkov prírody, na iné myšlienky určite prídete počas dovolenky na horách. Ak chcete prekvapiť svoju drahú polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy vo dvojici.