Víkendové pobyty

Vydajte sa na víkendový pobyt a nechajte všetky povinnosti všedných dní doma. Aj počas dvoch dní stihnete objaviť zaujímavé miesta, pochutnať si na vynikajúcom jedle a poriadne si oddýchnuť vo wellness. A v pondelok sa vrátite do práce s čistou hlavou a novou energiou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Práce máte nad hlavu, poriadna dovolenka v nedohľadne, ale predsa len by ste si radi oddýchli, preskúmali neznáme miesta a užili si cestovateľské zážitky? Potom je pre vás ideálnou voľbou víkendový pobyt! Uvidíte, že aj dva dni je dostatok času na zaslúžený relax, výlety aj zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

Aj počas víkendu toho môžete veľa zažiť! Pokiaľ sa túžite predovšetkým vymaniť z rutiny všedných dní a povinností, načerpajte nové sily v hoteli s wellness v niektorom z kúpeľných miest. Ak patríte medzi milovníkov prírody, na iné myšlienky určite prídete počas dovolenky na horách. Ak chcete prekvapiť svoju drahú polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy vo dvojici.