Víkendové pobyty

Vydajte sa na víkendový pobyt a nechajte všetky povinnosti všedných dní doma. Aj počas dvoch dní stihnete objaviť zaujímavé miesta, pochutnať si na vynikajúcom jedle a poriadne si oddýchnuť vo wellness. A v pondelok sa vrátite do práce s čistou hlavou a novou energiou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Práce máte nad hlavu, poriadna dovolenka v nedohľadne, ale predsa len by ste si radi oddýchli, preskúmali neznáme miesta a užili si cestovateľské zážitky? Potom je pre vás ideálnou voľbou víkendový pobyt! Uvidíte, že aj dva dni je dostatok času na zaslúžený relax, výlety aj zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

Aj počas víkendu toho môžete veľa zažiť! Pokiaľ sa túžite predovšetkým vymaniť z rutiny všedných dní a povinností, načerpajte nové sily v hoteli s wellness v niektorom z kúpeľných miest. Ak patríte medzi milovníkov prírody, na iné myšlienky určite prídete počas dovolenky na horách. Ak chcete prekvapiť svoju drahú polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy vo dvojici.