Víkendové pobyty

Vydajte sa na víkendový pobyt a nechajte všetky povinnosti všedných dní doma. Aj počas dvoch dní stihnete objaviť zaujímavé miesta, pochutnať si na vynikajúcom jedle a poriadne si oddýchnuť vo wellness. A v pondelok sa vrátite do práce s čistou hlavou a novou energiou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Práce máte nad hlavu, poriadna dovolenka v nedohľadne, ale predsa len by ste si radi oddýchli, preskúmali neznáme miesta a užili si cestovateľské zážitky? Potom je pre vás ideálnou voľbou víkendový pobyt! Uvidíte, že aj dva dni je dostatok času na zaslúžený relax, výlety aj zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

Aj počas víkendu toho môžete veľa zažiť! Pokiaľ sa túžite predovšetkým vymaniť z rutiny všedných dní a povinností, načerpajte nové sily v hoteli s wellness v niektorom z kúpeľných miest. Ak patríte medzi milovníkov prírody, na iné myšlienky určite prídete počas dovolenky na horách. Ak chcete prekvapiť svoju drahú polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy vo dvojici.