Víkendové pobyty

Vydajte sa na víkendový pobyt a nechajte všetky povinnosti všedných dní doma. Aj počas dvoch dní stihnete objaviť zaujímavé miesta, pochutnať si na vynikajúcom jedle a poriadne si oddýchnuť vo wellness. A v pondelok sa vrátite do práce s čistou hlavou a novou energiou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Práce máte nad hlavu, poriadna dovolenka v nedohľadne, ale predsa len by ste si radi oddýchli, preskúmali neznáme miesta a užili si cestovateľské zážitky? Potom je pre vás ideálnou voľbou víkendový pobyt! Uvidíte, že aj dva dni je dostatok času na zaslúžený relax, výlety aj zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

Aj počas víkendu toho môžete veľa zažiť! Pokiaľ sa túžite predovšetkým vymaniť z rutiny všedných dní a povinností, načerpajte nové sily v hoteli s wellness v niektorom z kúpeľných miest. Ak patríte medzi milovníkov prírody, na iné myšlienky určite prídete počas dovolenky na horách. Ak chcete prekvapiť svoju drahú polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy vo dvojici.