Pobyt pre ženu

Pri väčšine darčekov pre ženu je najlepšie, keď si ich vyberie sama. S krátkodobým pobytom vhodným pre ženy sa ale pomýliť nemôžete. Urobte radosť výnimočnej žene a splňte jej jedno z jej tajných cestovateľských želaní.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Hľadáte darček pre ženu? Poďte jej vybrať pobyt, ktorý bude presne podľa jej prianí. Na Travelkingu nájdete rôznorodú škálu pobytov, kam môžete svoju partnerku, manželku, dcéru, mamu, alebo napríklad babičku vyslať.

Aké sú tie najlepšie pobyty pre ženu?

Pokiaľ hľadáte darček pre ženu, ktorá si zaslúži odpočinok, relaxáciu alebo výnimočný zážitok, wellness pobyty sú skvelou voľbou. Môže si užiť masáže, kozmetické ošetrenia, saunovanie, alebo napríklad kúpele, vďaka ktorým sa z pobytu vráti ako znovuzrodená.

Ak hľadáte pobyt pre svoju partnerku, neocenila by romantický alebo dokonca luxusný pobyt vo dvojici? Preskúmajte, ktorý z nami ponúkaných pobytov v týchto kategóriách vám padne do oka.

Náš tip: Ak viete, že miluje víno, kúpte jej pobyt plný relaxu a vína. Také Znojmo alebo Pálava dýchajú pohodou a pri väčšine pobytov v kategórii víno si lahodného vína užije dosýta.

Pokiaľ je žena milovníčkou prírody a krásneho prostredia, romantický pobyt v prírode môže byť ideálnym darčekom. To môže zahŕňať pobyty v horských chatách, ubytovanie pri jazerách alebo v okolí prírodných rezervácií. Našim veľkým tipom je Slovinsko. Táto neďaleká a mnohými doposiaľ nepreskúmaná krajina je doslova prírodným klenotom.

Nezabudnite, že pri výbere pobytu pre ženu je dôležité zohľadniť jej záujmy, preferencie a osobnosť. Každá žena je jedinečná, a preto je dobré vybrať pobyt, ktorý jej prinesie radosť a splní jej očakávania.