Pobyt pre muža

Kupovať darčeky pre muža býva náročné. Skúste ho tento rok prekvapiť niečím originálnejším než ponožkami. Pobyt vhodný pre mužov si užije naplno a cestovateľské spomienky a zážitky nevyprchajú ani za pár mesiacov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Hľadáte darček pre mužov? Poďte mu vybrať pobyt, ktorý bude presne podľa jeho gusta. Na Travelkingu nájdete rôznorodú škálu pobytov, kam môžete svojho partnera, manžela, syna, otca, alebo napríklad dedka vyslať.

Aké sú tie najlepšie pobyty pre mužov?

Pre dobrodružnejšie a športové typy mužov by mohol byť vhodným darčekom pobyt v horách. Odtiaľto môže spoznávať prírodu, zájsť si na výlet do kopcov alebo do blízkeho národného parku, alebo si napríklad požičať bicykel a prejsť si okolie na bicykli. Takýmto pobytom mu darujete čas pre seba, ktorý si ale zároveň užije presne podľa svojho priania. Na takýto pobyt sa skvele hodia napríklad Krkonoše, rakúske Alpy alebo napríklad naša Malá Fatra.

Pokiaľ muž preferuje skôr relaxáciu alebo už mu vek či zdravotný stav nedovolí sa samotnému šplhať po kopcoch, wellness pobyt je pre neho ideálnou voľbou. Môže si užiť masáže, saunovanie, kúpele a ďalšie procedúry, ktoré ho uvoľnia a zregenerujú. Wellness pobyt môže byť ideálny pre muža, ktorý potrebuje odpočinok od každodenného stresu, alebo napríklad aj starostlivosť odborníkov.

Náš tip: Milovníkom oroseného, vychladeného pollitra doprajte pobyt v pivných kúpeľoch. Spojíte tak wellness a pivo. Čo muža poteší viac?

Nezabudnite, že pri výbere pobytu pre mužov je dôležité zohľadniť jeho záujmy, preferencie a osobnosť. Každý muž je jedinečný, a preto sa snažte vybrať darček, ktorý mu prinesie radosť a splní jeho očakávania. Pobyty ako darček sú skvelým spôsobom, ako poskytnúť mužovi nezabudnuteľné zážitky a zároveň mu ukázať, ako si vážite jeho záujmy a osobnosť.