Pobyt pre babičku a dedka

Prekvapte svojich starých rodičov krátkodobým pobytom prispôsobeným ich potrebám. Budú nadšení. A to aj napriek ich obvyklým tvrdeniam, že nič nechcú. Darček v podobe nenáročného cestovania si užijú a budú naň ešte dlho spomínať.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Pobyty plné procedúr, relaxu a starostlivosti: presne také sú naše pobyty pre babičku a dedka. Aj keď vám opäť tvrdia, že na Vianoce naozaj nič nechcú, určite budú za taký krásny darček vďační. O to sa pokojne stavíme!

Náš tip: Ak vyberáte darček na Vianoce, nenechajte si ujsť náš Black Travelday.

Za skvelou dovolenkou na Slovensku aj v blízkom okolí

Wellness pobyty s procedúrami môžete svojim rodičom alebo starým rodičom zaobstarať napríklad v Piešťanoch, Dunajskej Strede alebo v Sárvári. Záleží len na ich kondícii a sebestačnosti.

Pokiaľ je babička alebo starý otec menej mobilný, ale druhý partner sa o neho dokáže krásne postarať, hľadajte ubytovacie zariadenie s bezbariérovým prístupom.