Pobyty na Vysočine s deťmi

Kopcovitá Vysočina ležiaca v samom srdci Česka láka svojich návštevníkov na krásnu prírodu aj historické pamiatky vrátane troch miest na zozname UNESCO. Vydajte sa dovolenku na Vysočine s deťmi a objavte krásy tohto výnimočného regiónu spoločne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Hotel zodpovedal popisu a dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Personál bol veľmi milý, vychádzal nám vo všetkom v ústrety. Izba bola v poriadku, len by sme ocenili aj pravidelné upratovanie. Skvelá je aj jeho poloha, nachádza sa kúsok od stanice, a pritom priamo v centre. Na návštevu môžeme odporučiť Masarykovu vyhliadku, židovskú štvrť, baziliku sv. Prokopa a tiež množstvo úžasných kaviarní v Třebíči.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím


Vysočina sa rozprestiera na zvlnených chrbtoch Českomoravskej vrchoviny v samom srdci Českej republiky. Očarí vás svojim prírodným bohatstvom, čistým životným prostredím i množstvom historických pamiatok. Na Vysočine dokonca nájdete hneď tri lokality zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO: pútnický kostol sv. Jana Nepomuckého na Zelenej hore, nádherné mesto Telč s námestím lemovaným renesančnými domami a Třebíč so židovskou štvrtou a bazilikou sv. Prokopa. Vysočina je zároveň plná miest a atrakcií, ktoré sa budú páčiť malým aj veľkým. Vydajte sa na dovolenku na Vysočine s deťmi a užite si krásnu rodinnú dovolenku.

Kam na dovolenku na Vysočine s deťmi?

V množstve hotelov malých hostí nielenže ochotne ubytujú a pripravia im to najlepšie zázemie, ale dokonca poskytujú aj pobyty s dieťaťom zadarmo. Ušetrené peniaze sa vám určite budú hodiť na nejaké to spestrenie dovolenky.

Či už sa vyberiete do niektorého z nádherných miest na Vysočine, alebo dáte prednosť prírode, odporúčame vyberať medzi pobytmi s wellness. Po výletoch si tak vždy dokonale oddýchnete.

Vydať sa môžete napríklad za pamiatkami do Třebíča rovnako ako členka Travelking tímu Markéta. Ako sa jej ubytovanie a celý pobyt páčili? Dočítate sa v článku Osobne overené: Za pamiatkami a relaxáciou na Vysočine do třebíčskeho Grand Hotela ***.