Pobyty na Slovensku pre dvoch

Máte chuť na poriadny oddych a nechce sa vám za ním cestovať ďaleko? Zahoďte starosti za hlavu a vyrazte na dovolenku vo dvojici. Vyberajte si z výhodných ubytovacích balíčkov určených pre dve osoby a doprajte si parádny pobyt na Slovensku.

Načítavam ponuky...


Ničím nerušený pobyt plný oddychu aj zážitkov si najlepšie užijete vo dvojici s človekom, na ktorom vám záleží. Vyrazte preto na dámsku jazdu s najlepšou kamarátkou, na poriadny výlet s kamarátom alebo na romantický pobyt so svojou polovičkou na tie najkrajšie miesta na Slovensku. Tešiť sa môžete na výlety do hôr aj odpočinok v termáloch a wellness centrách.

Prežite neopakovateľný pobyt vo dvojici na Slovensku

Slovensko je ideálnou krajinou na dovolenku v každom ročnom období. V letných mesiacoch sa tu môžete tešiť nielen na dostatok slnečných dní, osviežujúcu zmrzlinu a perfektne vychladené koktaily, ale aj na parádne letné kúpaliská, termály a aquaparky skoro na každom rohu. Nezabudnite si preto vziať so sebou aj plavky a vyrazte na letnú dovolenku napríklad do Podhájskej, do Patiniec na Liptov s aquaparkami Tatralandia a Bešeňová.

V zime sa zas môžete tešiť na svišťanie po perfektne upravených zjazdovkách rôznych obtiažností. Tie nájdete nielen v obľúbených Vysokých Tatrách, ale tiež v Nízkych Tatrách s najväčším lyžiarskym strediskom na Slovensku či na zasneženej Orave. Po celodennom lyžovaní a užívaní si snehovej nádielky si potom doprajte poriadny odpočinok pre svaly aj myseľ. Zamierte do wellness centra priamo vo vašom hoteli a odpočívajte v saune alebo vo vírivke s výhľadom na hory.