Pobyty na Slovensku pre dvoch

Máte chuť na poriadny oddych a nechce sa vám za ním cestovať ďaleko? Zahoďte starosti za hlavu a vyrazte na dovolenku vo dvojici. Vyberajte si z výhodných ubytovacích balíčkov určených pre dve osoby a doprajte si parádny pobyt na Slovensku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a za seba aj partnerku pobyt tu môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Ničím nerušený pobyt plný oddychu aj zážitkov si najlepšie užijete vo dvojici s človekom, na ktorom vám záleží. Vyrazte preto na dámsku jazdu s najlepšou kamarátkou, na poriadny výlet s kamarátom alebo na romantický pobyt so svojou polovičkou na tie najkrajšie miesta na Slovensku. Tešiť sa môžete na výlety do hôr aj odpočinok v termáloch a wellness centrách.

Prežite neopakovateľný pobyt vo dvojici na Slovensku

Slovensko je ideálnou krajinou na dovolenku v každom ročnom období. V letných mesiacoch sa tu môžete tešiť nielen na dostatok slnečných dní, osviežujúcu zmrzlinu a perfektne vychladené koktaily, ale aj na parádne letné kúpaliská, termály a aquaparky skoro na každom rohu. Nezabudnite si preto vziať so sebou aj plavky a vyrazte na letnú dovolenku napríklad do Podhájskej, do Patiniec na Liptov s aquaparkami Tatralandia a Bešeňová.

V zime sa zas môžete tešiť na svišťanie po perfektne upravených zjazdovkách rôznych obtiažností. Tie nájdete nielen v obľúbených Vysokých Tatrách, ale tiež v Nízkych Tatrách s najväčším lyžiarskym strediskom na Slovensku či na zasneženej Orave. Po celodennom lyžovaní a užívaní si snehovej nádielky si potom doprajte poriadny odpočinok pre svaly aj myseľ. Zamierte do wellness centra priamo vo vašom hoteli a odpočívajte v saune alebo vo vírivke s výhľadom na hory.