Pobyty na Slovensku pre dvoch

Máte chuť na poriadny oddych a nechce sa vám za ním cestovať ďaleko? Zahoďte starosti za hlavu a vyrazte na dovolenku vo dvojici. Vyberajte si z výhodných ubytovacích balíčkov určených pre dve osoby a doprajte si parádny pobyt na Slovensku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Ničím nerušený pobyt plný oddychu aj zážitkov si najlepšie užijete vo dvojici s človekom, na ktorom vám záleží. Vyrazte preto na dámsku jazdu s najlepšou kamarátkou, na poriadny výlet s kamarátom alebo na romantický pobyt so svojou polovičkou na tie najkrajšie miesta na Slovensku. Tešiť sa môžete na výlety do hôr aj odpočinok v termáloch a wellness centrách.

Prežite neopakovateľný pobyt vo dvojici na Slovensku

Slovensko je ideálnou krajinou na dovolenku v každom ročnom období. V letných mesiacoch sa tu môžete tešiť nielen na dostatok slnečných dní, osviežujúcu zmrzlinu a perfektne vychladené koktaily, ale aj na parádne letné kúpaliská, termály a aquaparky skoro na každom rohu. Nezabudnite si preto vziať so sebou aj plavky a vyrazte na letnú dovolenku napríklad do Podhájskej, do Patiniec na Liptov s aquaparkami Tatralandia a Bešeňová.

V zime sa zas môžete tešiť na svišťanie po perfektne upravených zjazdovkách rôznych obtiažností. Tie nájdete nielen v obľúbených Vysokých Tatrách, ale tiež v Nízkych Tatrách s najväčším lyžiarskym strediskom na Slovensku či na zasneženej Orave. Po celodennom lyžovaní a užívaní si snehovej nádielky si potom doprajte poriadny odpočinok pre svaly aj myseľ. Zamierte do wellness centra priamo vo vašom hoteli a odpočívajte v saune alebo vo vírivke s výhľadom na hory.