Pobyty na Slovensku pre dvoch

Máte chuť na poriadny oddych a nechce sa vám za ním cestovať ďaleko? Zahoďte starosti za hlavu a vyrazte na dovolenku vo dvojici. Vyberajte si z výhodných ubytovacích balíčkov určených pre dve osoby a doprajte si parádny pobyt na Slovensku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a za seba aj partnerku pobyt tu môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Ničím nerušený pobyt plný oddychu aj zážitkov si najlepšie užijete vo dvojici s človekom, na ktorom vám záleží. Vyrazte preto na dámsku jazdu s najlepšou kamarátkou, na poriadny výlet s kamarátom alebo na romantický pobyt so svojou polovičkou na tie najkrajšie miesta na Slovensku. Tešiť sa môžete na výlety do hôr aj odpočinok v termáloch a wellness centrách.

Prežite neopakovateľný pobyt vo dvojici na Slovensku

Slovensko je ideálnou krajinou na dovolenku v každom ročnom období. V letných mesiacoch sa tu môžete tešiť nielen na dostatok slnečných dní, osviežujúcu zmrzlinu a perfektne vychladené koktaily, ale aj na parádne letné kúpaliská, termály a aquaparky skoro na každom rohu. Nezabudnite si preto vziať so sebou aj plavky a vyrazte na letnú dovolenku napríklad do Podhájskej, do Patiniec na Liptov s aquaparkami Tatralandia a Bešeňová.

V zime sa zas môžete tešiť na svišťanie po perfektne upravených zjazdovkách rôznych obtiažností. Tie nájdete nielen v obľúbených Vysokých Tatrách, ale tiež v Nízkych Tatrách s najväčším lyžiarskym strediskom na Slovensku či na zasneženej Orave. Po celodennom lyžovaní a užívaní si snehovej nádielky si potom doprajte poriadny odpočinok pre svaly aj myseľ. Zamierte do wellness centra priamo vo vašom hoteli a odpočívajte v saune alebo vo vírivke s výhľadom na hory.