Exkluzívna dovolenka

Vyberte si jeden zo skvelých, ale predovšetkým exkluzívnych pobytov na Slovensku aj v zahraničí. Tieto ponuky dovolenke nikde inde nezoženiete, pretože ich ponúkame exkluzívne len na našich stránkach.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Ste pripravení na exkluzívnu dovolenku plnú luxusu, relaxácie a nezabudnuteľných zážitkov? Predstavte si, že sa ocitáte na ceste, ktorá vás zavedie do sveta najvyššieho komfortu a starostlivosti. Vyberte si z našich exkluzívnych pobytov, ktoré nenájdete nikde inde ako na Travelkingu.

Kam za exkluzívnu dovolenku?

Maďarské kúpele, rakúske Alpy alebo napríklad naše krásne Tatry. Nezáleží, či chcete spoznávať krásy Slovenska, alebo vyraziť do zahraničia. Exkluzívne pobyty nájdete všade.

Exkluzívna dovolenka však nie je len o miestach, ktoré navštívite, ale aj o tom, ako sa o vás v danom zariadení postarajú. Získate prístup ku skúsenému a profesionálnemu personálu aj sprievodcom, ktorí vám pomôžu objavovať tajomstvo daného miesta.