Exkluzívna dovolenka

Vyberte si jeden zo skvelých, ale predovšetkým exkluzívnych pobytov na Slovensku aj v zahraničí. Tieto ponuky dovolenke nikde inde nezoženiete, pretože ich ponúkame exkluzívne len na našich stránkach.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Ste pripravení na exkluzívnu dovolenku plnú luxusu, relaxácie a nezabudnuteľných zážitkov? Predstavte si, že sa ocitáte na ceste, ktorá vás zavedie do sveta najvyššieho komfortu a starostlivosti. Vyberte si z našich exkluzívnych pobytov, ktoré nenájdete nikde inde ako na Travelkingu.

Kam za exkluzívnu dovolenku?

Maďarské kúpele, rakúske Alpy alebo napríklad naše krásne Tatry. Nezáleží, či chcete spoznávať krásy Slovenska, alebo vyraziť do zahraničia. Exkluzívne pobyty nájdete všade.

Exkluzívna dovolenka však nie je len o miestach, ktoré navštívite, ale aj o tom, ako sa o vás v danom zariadení postarajú. Získate prístup ku skúsenému a profesionálnemu personálu aj sprievodcom, ktorí vám pomôžu objavovať tajomstvo daného miesta.