Dovolenka a pobyty v Česku s polpenziou

Nech už do Česka mierite na dovolenku plnú relaxu, alebo turistiky, určite oceníte, ak si nebudete musieť robiť starosti so stravou. Zarezervujte si preto pobyt s polpenziou v rámci balíčku a tešte sa na výdatné raňajky a večere priamo vo vašom hoteli či penzióne. Cez obed budete mať potom príležitosť spoznávať špeciality miestnych reštaurácií.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Boutique Hoteli Corso **** sme boli veľmi spokojní. Určite by som vyzdvihla prístup personálu a celkovú kvalitu služieb. Po nedávnej rekonštrukcii sú interiéry hotela doslova luxusné. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, aj keď na niečom by sa určite zapracovať dalo. Najviac sa nám páčilo nádherné wellness centrum, bohaté raňajky a krásny výhľad z izby na centrum a rieku. Do hotela by som sa rada ešte niekedy vrátila, počas pobytu som si pripadala ako princezná v rozprávke.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Užite si dovolenku v Česku so všetkým, čo k tomu patrí - a tým myslíme aj znamenité miestne špeciality! Nech už sa vydáte na wellness pobyt, za turistikou alebo so svojou polovičkou na pobyt plný romantiky, vychutnajte si aj to najlepšie z miestnej gastronómie.

Čo zažiť i ochutnať počas dovolenky v Česku?

Dovolenka u našich susedov v Česku má viacero nezameniteľných výhod. Nech si vyberiete pobyt v akomkoľvek kúte tejto krásnej krajiny, nemusíte sa báť dlhého cestovania ani jazykovej bariéry. Zároveň si tu každý návštevník príde na svoje - ak túžite po objavovaní rázovitých krajov a turistike, zamierte do Beskýd alebo na Valašsko, ktoré ležia len kúsok od hraníc so Slovenskom. Okrem výstupu známe hory Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysú horu (1 324 m n. m.) sa tu môžete tiež pokochať stavbami inšpirovanými ľudovou architektúrou. Nájdete ich napríklad vo Valašskom múzeu v prírode v Rožnove pod Radhoštěm alebo na samotných Pustevnách, ktorým kraľujú rozprávkové horské drevenice Libušín a Maměnka od architekta Dušana S. Jurkoviča. V zime sa Beskydy menia na obľúbené centrum lyžovania a zimných športov. Novú energiu na ďalšie túry alebo zjazdené svahy vám dodajú miestne špeciality - valašská kyselica, plnené knedlíky alebo sladké frgály.

Za pobytom plným prepychu sa vydajte do Prahy alebo Karlových Varov, kde vás čakajú luxusné hotely, ktoré navštevujú aj filmové hviezdy, prechádzky historickými centrami a tie najvychytenejšie reštaurácie a najmodernejšie street food podniky v krajine. Aj tu si môžete dopriať raňajky na svetovej úrovni priamo v hoteli, a potom vyraziť za dobrodružstvom podľa vašich predstáv. Užiť si môžete tiež odpočinok vo vírivke alebo v príjemne vyhriatej saune - stačí si vybrať pobyt v hoteli s vlastným wellness centrom a o znamenitý odpočinok bude postarané.