Dovolenka a pobyty v Česku s polpenziou

Nech už do Česka mierite na dovolenku plnú relaxu, alebo turistiky, určite oceníte, ak si nebudete musieť robiť starosti so stravou. Zarezervujte si preto pobyt s polpenziou v rámci balíčku a tešte sa na výdatné raňajky a večere priamo vo vašom hoteli či penzióne. Cez obed budete mať potom príležitosť spoznávať špeciality miestnych reštaurácií.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej pokojnej lokalite a zároveň kúsok od samotného centra kúpeľov. V izbe s moderným zariadením a balkónom sme si skvele oddýchli. Na stravu v podobe bufetových raňajok a večerí sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa skvele najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness aj špičkové procedúry nám veľmi prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať skvelé karlovarské oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch sme boli prvýkrát a pobyt sa nám veľmi páčil. Hotel stojí v peknej časti neďaleko centra s kolonádami a výhľadom na okolité hotely a do prírody. Na pobyte ma najviac nadchli procedúry – kúpeľ a masáž, príjemná bola aj relaxácia vo wellness centre s bazénom a vírivkou alebo posedenie v kaviarni. Izba bola priestranná, pohodlné postele a balkón s posedením boli príjemným bonusom. Za výlet stojí centrum Varov, kolonády alebo neďaleká Plzeň s pivovarom.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Užite si dovolenku v Česku so všetkým, čo k tomu patrí - a tým myslíme aj znamenité miestne špeciality! Nech už sa vydáte na wellness pobyt, za turistikou alebo so svojou polovičkou na pobyt plný romantiky, vychutnajte si aj to najlepšie z miestnej gastronómie.

Čo zažiť i ochutnať počas dovolenky v Česku?

Dovolenka u našich susedov v Česku má viacero nezameniteľných výhod. Nech si vyberiete pobyt v akomkoľvek kúte tejto krásnej krajiny, nemusíte sa báť dlhého cestovania ani jazykovej bariéry. Zároveň si tu každý návštevník príde na svoje - ak túžite po objavovaní rázovitých krajov a turistike, zamierte do Beskýd alebo na Valašsko, ktoré ležia len kúsok od hraníc so Slovenskom. Okrem výstupu známe hory Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysú horu (1 324 m n. m.) sa tu môžete tiež pokochať stavbami inšpirovanými ľudovou architektúrou. Nájdete ich napríklad vo Valašskom múzeu v prírode v Rožnove pod Radhoštěm alebo na samotných Pustevnách, ktorým kraľujú rozprávkové horské drevenice Libušín a Maměnka od architekta Dušana S. Jurkoviča. V zime sa Beskydy menia na obľúbené centrum lyžovania a zimných športov. Novú energiu na ďalšie túry alebo zjazdené svahy vám dodajú miestne špeciality - valašská kyselica, plnené knedlíky alebo sladké frgály.

Za pobytom plným prepychu sa vydajte do Prahy alebo Karlových Varov, kde vás čakajú luxusné hotely, ktoré navštevujú aj filmové hviezdy, prechádzky historickými centrami a tie najvychytenejšie reštaurácie a najmodernejšie street food podniky v krajine. Aj tu si môžete dopriať raňajky na svetovej úrovni priamo v hoteli, a potom vyraziť za dobrodružstvom podľa vašich predstáv. Užiť si môžete tiež odpočinok vo vírivke alebo v príjemne vyhriatej saune - stačí si vybrať pobyt v hoteli s vlastným wellness centrom a o znamenitý odpočinok bude postarané.