Dovolenka a pobyty v Česku s polpenziou

Nech už do Česka mierite na dovolenku plnú relaxu, alebo turistiky, určite oceníte, ak si nebudete musieť robiť starosti so stravou. Zarezervujte si preto pobyt s polpenziou v rámci balíčku a tešte sa na výdatné raňajky a večere priamo vo vašom hoteli či penzióne. Cez obed budete mať potom príležitosť spoznávať špeciality miestnych reštaurácií.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Výhodou pobytu v Hoteli Olberg *** je bez pochyby izba Superior s pohodlnou posteľou a klimatizáciou, ktorá príde v lete vhod. Veľmi sme si pochutnali na večeriach od šikovného kuchára. Navyše sa ubytovanie nachádza len 5 km od Moravského krasu, preslávených jaskýň a priepasti Macocha. K dispozícii je v ubytovaní aj pekné wellness s bazénom, vírivkou a saunou. Bohužiaľ nás počas pobytu z wellness vyhodili, kvôli chybne vykonanej rezervácii zo strany hotela, čo náš zážitok trochu pokazilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Užite si dovolenku v Česku so všetkým, čo k tomu patrí - a tým myslíme aj znamenité miestne špeciality! Nech už sa vydáte na wellness pobyt, za turistikou alebo so svojou polovičkou na pobyt plný romantiky, vychutnajte si aj to najlepšie z miestnej gastronómie.

Čo zažiť i ochutnať počas dovolenky v Česku?

Dovolenka u našich susedov v Česku má viacero nezameniteľných výhod. Nech si vyberiete pobyt v akomkoľvek kúte tejto krásnej krajiny, nemusíte sa báť dlhého cestovania ani jazykovej bariéry. Zároveň si tu každý návštevník príde na svoje - ak túžite po objavovaní rázovitých krajov a turistike, zamierte do Beskýd alebo na Valašsko, ktoré ležia len kúsok od hraníc so Slovenskom. Okrem výstupu známe hory Radhošť (1 129 m n. m.) či Lysú horu (1 324 m n. m.) sa tu môžete tiež pokochať stavbami inšpirovanými ľudovou architektúrou. Nájdete ich napríklad vo Valašskom múzeu v prírode v Rožnove pod Radhoštěm alebo na samotných Pustevnách, ktorým kraľujú rozprávkové horské drevenice Libušín a Maměnka od architekta Dušana S. Jurkoviča. V zime sa Beskydy menia na obľúbené centrum lyžovania a zimných športov. Novú energiu na ďalšie túry alebo zjazdené svahy vám dodajú miestne špeciality - valašská kyselica, plnené knedlíky alebo sladké frgály.

Za pobytom plným prepychu sa vydajte do Prahy alebo Karlových Varov, kde vás čakajú luxusné hotely, ktoré navštevujú aj filmové hviezdy, prechádzky historickými centrami a tie najvychytenejšie reštaurácie a najmodernejšie street food podniky v krajine. Aj tu si môžete dopriať raňajky na svetovej úrovni priamo v hoteli, a potom vyraziť za dobrodružstvom podľa vašich predstáv. Užiť si môžete tiež odpočinok vo vírivke alebo v príjemne vyhriatej saune - stačí si vybrať pobyt v hoteli s vlastným wellness centrom a o znamenitý odpočinok bude postarané.