Platnosť ďalšie 3 mesiace

Radi plánujete dovolenku dopredu a viete, čo váš čaká? Máme pre vás pobyty, ktoré platia ešte nasledujúce tri mesiace, môžete si teda včas zarezervovať termín a už sa len tešiť na príjemne strávené chvíle s rodinou, kamarátmi či drahou polovičkou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Na Travelkingu nájdete množstvo pobytov s dlhou platnosťou - pokojne až ďalšie 3 mesiacov. Aké sú ich výhody? Prečo po takýchto pobytoch siahnuť?

  • Flexibilita plánovania: Vďaka dlhej platnosti máte viac času na rozhodnutie, kedy sa na pobyt vydáte. Nemusíte sa ponáhľať s výberom termínu dovolenky a môžete si starostlivo premyslieť, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a prianiam.

  • Prispôsobenie podľa aktuálnych okolností: Dlhá platnosť pobytov umožňuje pružnosť v prípade neočakávaných udalostí. Ak sa zmenia vaše pracovné alebo osobné plány, môžete ľahko presunúť termín dovolenky bez obáv zo straty peňazí.

  • Rozmanitosť možností: Vďaka širokej škále dostupných pobytov máte možnosť vyberať z rôznych destinácií a typov dovolenky. Bez ohľadu na to, či preferujete wellness, hory alebo lyže, môžete nájsť pobyt, ktorý spĺňa vaše individuálne predstavy a potreby.

U nás nájdete pobyty s takto dlhou platnosťou kdekoľvekna Slovensku i v zahraničí. Záleží teda len na vás, kam vás vaše srdce ťahá.

Preskúmajte tiež našu kategóriu pobytov s platnosťou ďalších 5 mesiacov.