Platnosť ďalšie 3 mesiace

Radi plánujete dovolenku dopredu a viete, čo váš čaká? Máme pre vás pobyty, ktoré platia ešte nasledujúce tri mesiace, môžete si teda včas zarezervovať termín a už sa len tešiť na príjemne strávené chvíle s rodinou, kamarátmi či drahou polovičkou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Na Travelkingu nájdete množstvo pobytov s dlhou platnosťou - pokojne až ďalšie 3 mesiacov. Aké sú ich výhody? Prečo po takýchto pobytoch siahnuť?

  • Flexibilita plánovania: Vďaka dlhej platnosti máte viac času na rozhodnutie, kedy sa na pobyt vydáte. Nemusíte sa ponáhľať s výberom termínu dovolenky a môžete si starostlivo premyslieť, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a prianiam.

  • Prispôsobenie podľa aktuálnych okolností: Dlhá platnosť pobytov umožňuje pružnosť v prípade neočakávaných udalostí. Ak sa zmenia vaše pracovné alebo osobné plány, môžete ľahko presunúť termín dovolenky bez obáv zo straty peňazí.

  • Rozmanitosť možností: Vďaka širokej škále dostupných pobytov máte možnosť vyberať z rôznych destinácií a typov dovolenky. Bez ohľadu na to, či preferujete wellness, hory alebo lyže, môžete nájsť pobyt, ktorý spĺňa vaše individuálne predstavy a potreby.

U nás nájdete pobyty s takto dlhou platnosťou kdekoľvekna Slovensku i v zahraničí. Záleží teda len na vás, kam vás vaše srdce ťahá.

Preskúmajte tiež našu kategóriu pobytov s platnosťou ďalších 5 mesiacov.