Platnosť ďalších 5 mesiacov

Neradi plánujete dopredu? Neviete ešte presný termín dovolenky? Nevadí, tieto pobyty platia počas nasledujúcich päť mesiacov, a tak ešte chvíľu môžete rozmýšľať. Vyberte si podľa vašich predstáv - wellness, turistika, kúpele, všetko je dostupné.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Trio*** splnil všetko, čo na návštevu Slovenského raja potrebujete. Teda pohodlné prespanie so sprchou, raňajkami, večerou a po náročnom dni aj možnosť relaxovania v dostatočne veľkej vírivke a v bazéne. Zamestnanci hotela sa k nám správali veľmi pekne a boli príjemní. Čo určite odporúčam, je výlet do rokliny Suchá Belá, návšteva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokiaľ máte radi zrúcaniny, a Tomášovský výhľad. Všetko sa dá stihnúť za 3 dni, ale aby ste si tunajšie okolie naozaj užili, budú vám ešte tak 3-4 dni chýbať. Je tu naozaj čo robiť a už teraz plánujeme, ako sem zavítame znovu.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Na Travelkingu nájdete množstvo pobytov s dlhou platnosťou – pokojne až ďalších 5 mesiacov. Aké sú ich výhody? Prečo po takýchto pobytoch siahnuť?

  • Flexibilita plánovania: Vďaka dlhej platnosti máte viac času na rozhodnutie, kedy sa na pobyt vydáte. Nemusíte sa ponáhľať s výberom termínu dovolenky a môžete si starostlivo premyslieť, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a prianiam.

  • Prispôsobenie podľa aktuálnych okolností: Dlhá platnosť pobytov umožňuje pružnosť v prípade neočakávaných udalostí. Ak sa zmenia vaše pracovné alebo osobné plány, môžete ľahko presunúť termín dovolenky bez obáv o stratu peňazí.

  • Rozmanitosť možností: Vďaka širokej škále dostupných pobytov máte možnosť vyberať z rôznych destinácií a typov dovolenky. Bez ohľadu na to, či preferujete wellness, hory alebo lyže, môžete nájsť pobyt, ktorý spĺňa vaše individuálne predstavy a potreby.

U nás nájdete pobyty s takto dlhou platnosťou kdekoľvekna Slovensku i v zahraničí. Záleží teda len na vás, kam vás vaše srdce ťahá.

Preskúmajte tiež našu kategóriu pobytov s platnosťou ďalšie 3 mesiace.