Wellness pobyty v Malých Bieliciach

Vydajte sa relaxovať do skrytého wellness raja. Termály Malé Bielice vám prinesú jedinečný komfort, vďaka ktorému budete môcť zabudnúť na všetky svoje starosti. Okolie týchto slovenských kúpeľov vás taktiež poteší pre množstvo zaujímavých turistických cieľov každého druhu. Siahnite po niektorom z wellness pobytov v Malých Bieliciach a verte, že sem nejdete naposledy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Vonkajšie aj vnútorné termálne bazény, tobogany, wellness a krásna príroda v okolí. Poznáte lepší recept na dokonalú odpočinkovú dovolenku? Vyberte si z wellness pobytov v Malých Bieliciach, ktoré ležia na okraji západoslovenského mesta Partizánske. Vezmite sem svoju drahú polovičku alebo rovno celú rodinu, pretože tu sa skrátka bude páčiť každému.

Čo získate s wellness pobytom v Malých Bieliciach?

Malé Bielice rozhodne nie sú malé čo sa týka množstva atrakcií. Deti i dospelí sa tu vyhrajú vo vodnom svete, ktorý sa skladá z piatich vnútorných i vonkajších bazénov. Nechýbajú tu ani tobogany a šmykľavky. Vybrať si môžete hotel priamo prepojený s kúpeľmi a užívať si tak luxus naozaj na maximum. Vedľa vodného sveta tu objavíte aj svet saunový. V saune alebo vo vírivke si vydýchnete a na chvíľu sa zbavíte všetkých svojich starostí.

Zaslúžený odpočinok si môžete dopriať aj na masáži. Telo aj myseľ necháte oddychovať a zveríte sa do rukou profesionálov, ktorí vás budú rozmaznávať od rána až do večera. Malé Bielice vám pomôžu aj so zdravotnými problémami, termálne pramene blahodárne pôsobia na pohybovú či nervovú sústavu. Nezabudnite, že ku skvelému pobytu patrí aj výborné jedlo a vyberte si dovolenku s polpenziou, alebo dokonca plnou penziou a potešte tiež svoje chuťové bunky.

Až si nájdete chvíľku voľného času, môžete sa vypraviť do okolia spoznávať zaujímavosti regiónu. Kúsok od kúpaliska objavíte hvezdáreň Partizánske, odkiaľ môžete uvidieť celú hviezdnu oblohu. Odporúčame si urobiť výlet aj do mesta Topoľčany so zámkom Topoľčianky. Ďaleko to nebudete mať ani k Bojnickému zámku a miestnej preslávenej zoo. Ak prahnete po návšteve nedotknutej prírody, zavítajte do CHKO Ponitrie alebo pozorujte zver v Zubrej obore.