Víkendové pobyty v Beskydách

Beskydy lákajú návštevníkov zo všetkých kútov Česka i Slovenska krásnou prírodou a rozmanitosť zážitkov. Nádhernú krajinu posiatu unikátnymi stavbami ľudovej architektúry si jednoducho zamiluje každý. Vydajte sa na víkend do Beskýd a spoznajte tento rázovitý kraj aj vy!

Načítavam ponuky...


Pohorie Beskýd sa vyznačuje členitosťou a pestrosťou. Ich krásy môžete objavovať po mnohých kilometroch značených výletných trás. Odmenou za turistické výkony vám potom budú nádherné panoramatické výhľady. V krajine s horskými vrcholmi a hlbokými údoliami nájdete malebné drevenice a početné architektonické skvosty od slávneho architekta Dušana Jurkoviča. Zaujímavé informácie o Beskydách sa dozviete na mnohých náučných chodníkoch a tiež v unikátnom Valašskom múzeum v prírode. Tento skanzen v Rožnove prináša živý odkaz pôvabnej minulosti na Valašsku.

Kam na víkendový pobyt v Beskydách?

Hrebene beskydských hôr, ako sú napríklad Radhošť, Vresovické vrchy alebo Veľký Javorník sú ideálne pre ľahšiu až stredne náročnú turistiku. Ľahko sa však stane, že v okúzľujúcej krajine strávite celý deň a nachodené kilometre večer poriadne ucítite. Skvelou voľbou sú tak hotely s wellness, ktoré po návrate z celodenného kráčania určite oceníte. V kombinácii s čistým beskydským vzduchom budú účinky relaxácie blahodárne.

Beskydy sú ideálnym miestom aj na romantický pobyt. Vychutnajte si s vašim partnerom príjemné chvíle a čas, ktorý budete mať len sami pre seba. Ak počas dovolenky chcete dopriať skutočne výnimočný zážitok, odporúčame pobyty s privátnym wellness, kde na vás čaká relaxácia v pokoji a súkromí.

Patríte medzi milovníkov vodných športov a do Beskýd a už sa tešíte na zasnežené beskydské svahy? Potom pre vás bude ideálnou voľbou hotel blízko zjazdovky. Čas ušetrený na doprave do ski areálu môžete využiť tým najlepším možným spôsobom - na zjazdovke.