Víkendové pobyty v Beskydách

Beskydy lákajú návštevníkov zo všetkých kútov Česka i Slovenska krásnou prírodou a rozmanitosť zážitkov. Nádhernú krajinu posiatu unikátnymi stavbami ľudovej architektúry si jednoducho zamiluje každý. Vydajte sa na víkend do Beskýd a spoznajte tento rázovitý kraj aj vy!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Sport Art Centrum Hotel **** ponúka naozaj skvelé vyžitie. Rada by som sa sem niekedy vrátila, a to nielen kvôli veľkému krytému bazénu a wellness so saunou. Užili sme si napríklad aj multifunkčnú halu s bedmintonom. Personál bol veľmi ochotný a priestranná izba disponovala všetkým potrebným. Hotel sa nachádza len pár minút jazdy od Rožnova pod Radhoštěm a ďalších turistických cieľov v okolí.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Pohorie Beskýd sa vyznačuje členitosťou a pestrosťou. Ich krásy môžete objavovať po mnohých kilometroch značených výletných trás. Odmenou za turistické výkony vám potom budú nádherné panoramatické výhľady. V krajine s horskými vrcholmi a hlbokými údoliami nájdete malebné drevenice a početné architektonické skvosty od slávneho architekta Dušana Jurkoviča. Zaujímavé informácie o Beskydách sa dozviete na mnohých náučných chodníkoch a tiež v unikátnom Valašskom múzeum v prírode. Tento skanzen v Rožnove prináša živý odkaz pôvabnej minulosti na Valašsku.

Kam na víkendový pobyt v Beskydách?

Hrebene beskydských hôr, ako sú napríklad Radhošť, Vresovické vrchy alebo Veľký Javorník sú ideálne pre ľahšiu až stredne náročnú turistiku. Ľahko sa však stane, že v okúzľujúcej krajine strávite celý deň a nachodené kilometre večer poriadne ucítite. Skvelou voľbou sú tak hotely s wellness, ktoré po návrate z celodenného kráčania určite oceníte. V kombinácii s čistým beskydským vzduchom budú účinky relaxácie blahodárne.

Beskydy sú ideálnym miestom aj na romantický pobyt. Vychutnajte si s vašim partnerom príjemné chvíle a čas, ktorý budete mať len sami pre seba. Ak počas dovolenky chcete dopriať skutočne výnimočný zážitok, odporúčame pobyty s privátnym wellness, kde na vás čaká relaxácia v pokoji a súkromí.

Patríte medzi milovníkov vodných športov a do Beskýd a už sa tešíte na zasnežené beskydské svahy? Potom pre vás bude ideálnou voľbou hotel blízko zjazdovky. Čas ušetrený na doprave do ski areálu môžete využiť tým najlepším možným spôsobom - na zjazdovke.