Wellness pobyty v Beskydách

V horách nemusíte len chodiť na túry. Doprajte si relax v bazéne alebo vo vírivke s výhľadom na hrebene Beskýd. Wellness pobyty na horách sú stále obľúbenejšie, iste si ich užijete aj vy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásny horský hotel, dostali sme veľkú a štýlovo vybavenú izbu. Z vírivky je krásny výhľad na okolité pohorie s Giewontom. Kuchyňu tu majú veľmi kvalitnú, s veľkým výberom pri raňajkách aj večeri a opäť s krásnymi výhľadmi cez veľké okná do prírody. Plus možnosť raňajkovať na terase, to bolo skvelé. Milovníkom hôr odporúčam vyraziť na vrchol Wielki Giewont s nadmorskou výšku 1895 m.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Dovolenka v Beskydách nemusí byť len o chodení na túry či užívaní si snehovej nádielky na lyžiach alebo snowboarde. V Beskydoch nájdete tiež parádne wellness hotely, v ktorých si užijete pobyt plný odpočinku.

Do Beskýd za wellness

Či už túžite po dovolenie v penzióne, alebo veľkom hoteli, z našej ponuky ubytovania s vlastným wellness centrom si iste vyberiete. Je len na vás, či uprednostníte wellness centrum s vírivkou a saunou, ktoré patria medzi základ, alebo či budete chcieť využiť tiež bazén. V lete príde vhod ten vonkajší, celoročne je však skvelé mať prístup do vnútorného bazéna pre prípad, že by bolo nepriaznivé počasie.

K správnemu wellness pobytu patria tiež procedúry. Najčastejšie ponúkaným rozmaznávaním sú rôzne druhy masáží, ale veľakrát si môžete vybrať aj z ďalších procedúr - zábalov, kúpeľov a iných.