Wellness pobyty v Beskydách

V horách nemusíte len chodiť na túry. Doprajte si relax v bazéne alebo vo vírivke s výhľadom na hrebene Beskýd. Wellness pobyty na horách sú stále obľúbenejšie, iste si ich užijete aj vy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Sport Art Centrum Hotel **** ponúka naozaj skvelé vyžitie. Rada by som sa sem niekedy vrátila, a to nielen kvôli veľkému krytému bazénu a wellness so saunou. Užili sme si napríklad aj multifunkčnú halu s bedmintonom. Personál bol veľmi ochotný a priestranná izba disponovala všetkým potrebným. Hotel sa nachádza len pár minút jazdy od Rožnova pod Radhoštěm a ďalších turistických cieľov v okolí.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Dovolenka v Beskydách nemusí byť len o chodení na túry či užívaní si snehovej nádielky na lyžiach alebo snowboarde. V Beskydoch nájdete tiež parádne wellness hotely, v ktorých si užijete pobyt plný odpočinku.

Do Beskýd za wellness

Či už túžite po dovolenie v penzióne, alebo veľkom hoteli, z našej ponuky ubytovania s vlastným wellness centrom si iste vyberiete. Je len na vás, či uprednostníte wellness centrum s vírivkou a saunou, ktoré patria medzi základ, alebo či budete chcieť využiť tiež bazén. V lete príde vhod ten vonkajší, celoročne je však skvelé mať prístup do vnútorného bazéna pre prípad, že by bolo nepriaznivé počasie.

K správnemu wellness pobytu patria tiež procedúry. Najčastejšie ponúkaným rozmaznávaním sú rôzne druhy masáží, ale veľakrát si môžete vybrať aj z ďalších procedúr - zábalov, kúpeľov a iných.