Pobyty v termálnych kúpeľoch Malé Bielice

Vyrazte za relaxom v liečivej vode z termálneho prameňa aj oddychovou turistikou do Malých Bielic. V tejto pokojnej časti Partizánskeho nájdete termálne kúpele, parádne ubytovanie aj zaujímavé možnosti výletov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Máte chuť na poriadny oddych v termáloch, ale rušné kúpeľné mestá ako Piešťany či Trenčianske Teplice vás nelákajú? Vyrazte za pokojom do Malých Bielic na úpätí CHKO Ponitrie a užite si odpočinok v bazénoch s liečivou vodou, wellness aj turistiku za blízkymi prírodnými krásami.

Čo všetko zažijete v Malých Bieliciach?

Kúpeľné Malé Bielice sú pokojnou okrajovou časťou mesta Partizánske. Najbližšími cieľmi výletov vám budú mestá Bojnice (30 km) známe hlavne vďaka rozprávkovému zámku, a tiež Trenčín a Piešťany vzdialené približne 50 km. Pre krásnu prírodu CHKO Ponitrie rozprestierajúcej sa v okolí Partizánskeho a hlavne vďaka parádnym termálom sa vám mestečko ani nebude chcieť opúšťať.

Najväčším lákadlom Malých Bielic sú jednoznačne termálne kúpele, s ktorými je priamo prepojený aj prvotriedny hotel. Na milovníkov poriadneho relaxu tu čaká wellness centrum s tureckými kúpeľmi a tiež saunový svet. Samozrejmosťou sú dva relaxačné vnútorné bazény s liečivou vodou, ktorá má priaznivý vplyv na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu a hodí sa tiež na regeneráciu organizmu. Kúpeľné priestory sú tu doplnené tiež o plaváreň a aquapark so 4 vonkajšími bazénmi. V letných mesiacoch sa môžete vyblázniť s celou rodinou na šmykľavkách a toboganoch. Kúpeľno-relaxačný komplex dopĺňa promenáda prechádzajúca príjemným parkom.