Pobyty v termálnych kúpeľoch Malé Bielice

Vyrazte za relaxom v liečivej vode z termálneho prameňa aj oddychovou turistikou do Malých Bielic. V tejto pokojnej časti Partizánskeho nájdete termálne kúpele, parádne ubytovanie aj zaujímavé možnosti výletov.

Načítavam ponuky...


Máte chuť na poriadny oddych v termáloch, ale rušné kúpeľné mestá ako Piešťany či Trenčianske Teplice vás nelákajú? Vyrazte za pokojom do Malých Bielic na úpätí CHKO Ponitrie a užite si odpočinok v bazénoch s liečivou vodou, wellness aj turistiku za blízkymi prírodnými krásami.

Čo všetko zažijete v Malých Bieliciach?

Kúpeľné Malé Bielice sú pokojnou okrajovou časťou mesta Partizánske. Najbližšími cieľmi výletov vám budú mestá Bojnice (30 km) známe hlavne vďaka rozprávkovému zámku, a tiež Trenčín a Piešťany vzdialené približne 50 km. Pre krásnu prírodu CHKO Ponitrie rozprestierajúcej sa v okolí Partizánskeho a hlavne vďaka parádnym termálom sa vám mestečko ani nebude chcieť opúšťať.

Najväčším lákadlom Malých Bielic sú jednoznačne termálne kúpele, s ktorými je priamo prepojený aj prvotriedny hotel. Na milovníkov poriadneho relaxu tu čaká wellness centrum s tureckými kúpeľmi a tiež saunový svet. Samozrejmosťou sú dva relaxačné vnútorné bazény s liečivou vodou, ktorá má priaznivý vplyv na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu a hodí sa tiež na regeneráciu organizmu. Kúpeľné priestory sú tu doplnené tiež o plaváreň a aquapark so 4 vonkajšími bazénmi. V letných mesiacoch sa môžete vyblázniť s celou rodinou na šmykľavkách a toboganoch. Kúpeľno-relaxačný komplex dopĺňa promenáda prechádzajúca príjemným parkom.