Pobyty v termálnych kúpeľoch Malé Bielice

Vyrazte za relaxom v liečivej vode z termálneho prameňa aj oddychovou turistikou do Malých Bielic. V tejto pokojnej časti Partizánskeho nájdete termálne kúpele, parádne ubytovanie aj zaujímavé možnosti výletov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Máte chuť na poriadny oddych v termáloch, ale rušné kúpeľné mestá ako Piešťany či Trenčianske Teplice vás nelákajú? Vyrazte za pokojom do Malých Bielic na úpätí CHKO Ponitrie a užite si odpočinok v bazénoch s liečivou vodou, wellness aj turistiku za blízkymi prírodnými krásami.

Čo všetko zažijete v Malých Bieliciach?

Kúpeľné Malé Bielice sú pokojnou okrajovou časťou mesta Partizánske. Najbližšími cieľmi výletov vám budú mestá Bojnice (30 km) známe hlavne vďaka rozprávkovému zámku, a tiež Trenčín a Piešťany vzdialené približne 50 km. Pre krásnu prírodu CHKO Ponitrie rozprestierajúcej sa v okolí Partizánskeho a hlavne vďaka parádnym termálom sa vám mestečko ani nebude chcieť opúšťať.

Najväčším lákadlom Malých Bielic sú jednoznačne termálne kúpele, s ktorými je priamo prepojený aj prvotriedny hotel. Na milovníkov poriadneho relaxu tu čaká wellness centrum s tureckými kúpeľmi a tiež saunový svet. Samozrejmosťou sú dva relaxačné vnútorné bazény s liečivou vodou, ktorá má priaznivý vplyv na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu a hodí sa tiež na regeneráciu organizmu. Kúpeľné priestory sú tu doplnené tiež o plaváreň a aquapark so 4 vonkajšími bazénmi. V letných mesiacoch sa môžete vyblázniť s celou rodinou na šmykľavkách a toboganoch. Kúpeľno-relaxačný komplex dopĺňa promenáda prechádzajúca príjemným parkom.