Pobyty v Rakúsku pre dvoch

Že poznáte z Rakúska len lyžiarske svahy a viedenské obchody? Je načase to zmeniť! Rozšírte si obzory spolu s Travelkingom a vyrazte za rakúskymi horami pretkanými turistickými chodníkmi, prizračnými jazerami aj termálnymi kúpeľmi. A keďže najlepšie sa cestuje vo dvojici, vezmite za dobrodružstvom aj svojho partnera či partnerku, rodiča alebo inú spriaznenú dušu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** bol absolútne jedinečný. Páčilo sa nám snáď všetko: prostredie hôr, štýlové izby a reštaurácia, veľmi milý personál a tiež parádne wellness v partnerskom hoteli. Okrem dizajnu nás v izbe nadchla priestranná terasa s posedením. V reštaurácii s krbom sme si pochutnali na vynikajúcich raňajkách v alpskom štýle. Skvelým zážitkom bol aj večer so živou hudbou a prasaťom na ražni. V okolí je navyše množstvo krásnych miest a možností výletov. Určite sa sem ešte vrátime, a to najlepšie v zime!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Či už túžite po dokonalom odpočinku v termálnej vode s výhľadom na krásnu prírode, alebo by ste si radšej majestátne kopce a hlboké lesy schodili na vlastné nohy, Rakúsko je pre vás ideálnym miestom na dovolenku. Vydajte sa sem napríklad na romantický pobyt so svojou polovičkou a užívajte si všetky krásy našej susednej krajiny. Obavy z jazykovej bariéry zahoďte za hlavu - v ponuke Travelkingu nájdete tiež hotely a penzióny so slovensky či česky hovoriacim personálom.

Čomu nesmiete odolať počas pobytu v Rakúsku?

Hľadáte ideálne miesto na letnú dovolenku, no nechce sa vám tráviť vytúžené voľno na preplnených plážach a v horúčavách? Vyrazte na letnú dovolenku do Rakúska a nechajte sa osviežiť príjemným horským vzduchom. Zlákať vás môže tiež turistika medzi vrcholmi Álp či Vysokých Taur, alebo kúpanie v jednom z mnohých tunajších jazier s krištáľovo čistou vodou.

Zimná idylka v Rakúsku sa zas nesie v znamení prechádzok po zasneženej krajine, bežkovania a najmä lyžovania. Myslite ale aj na poriadny odpočinok pre unavené svaly i myseľ a zohrejte sa v saune alebo vo vírivke. Stačí si zarezervovať pobyt s wellness priamo vo vašom ubytovaní. Alebo vás viac lákajú termály? V našom článku nájdete tipy na tie najobľúbenejšie termálne kúpele v celom Rakúsku.