Pobyty v Rakúsku pre dvoch

Že poznáte z Rakúska len lyžiarske svahy a viedenské obchody? Je načase to zmeniť! Rozšírte si obzory spolu s Travelkingom a vyrazte za rakúskymi horami pretkanými turistickými chodníkmi, prizračnými jazerami aj termálnymi kúpeľmi. A keďže najlepšie sa cestuje vo dvojici, vezmite za dobrodružstvom aj svojho partnera či partnerku, rodiča alebo inú spriaznenú dušu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na pobyte sme boli veľmi spokojní. Extra nás potešil osobný prístup hotela, keď sme prišli na ubytovanie neskoro večer a na izbách nás, napriek premeškanej večeri, čakala obložená studená misa. Hotel má perfektnú polohu, a tak sme zvládli navštíviť Hallstatt, ľadovec Dachstein aj okolité jazerá.”

Zuzana Marečková
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel leží ďalej než ostatné hotely v Alpách, kam väčšinou jazdievame, ale tá hodina cesty navyše stála za to. V hoteli bola domáca atmosféra. Osobne mám rád veľké izby s balkónom, čo sme tu aj dostali. Hotel navyše leží v malej dedinke uprostred veľkého areálu, takže je tam naozaj pokoj a človek sa extrémne dobre vyspí. A z balkóna ho ráno poteší výhľad na slnkom zaliate hory. Pobyt bol super aj so psom, blízko je les a rieka. Strava bola skvelá a celkový dojem fakt dobrý.”

Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Či už túžite po dokonalom odpočinku v termálnej vode s výhľadom na krásnu prírode, alebo by ste si radšej majestátne kopce a hlboké lesy schodili na vlastné nohy, Rakúsko je pre vás ideálnym miestom na dovolenku. Vydajte sa sem napríklad na romantický pobyt so svojou polovičkou a užívajte si všetky krásy našej susednej krajiny. Obavy z jazykovej bariéry zahoďte za hlavu - v ponuke Travelkingu nájdete tiež hotely a penzióny so slovensky či česky hovoriacim personálom.

Čomu nesmiete odolať počas pobytu v Rakúsku?

Hľadáte ideálne miesto na letnú dovolenku, no nechce sa vám tráviť vytúžené voľno na preplnených plážach a v horúčavách? Vyrazte na letnú dovolenku do Rakúska a nechajte sa osviežiť príjemným horským vzduchom. Zlákať vás môže tiež turistika medzi vrcholmi Álp či Vysokých Taur, alebo kúpanie v jednom z mnohých tunajších jazier s krištáľovo čistou vodou.

Zimná idylka v Rakúsku sa zas nesie v znamení prechádzok po zasneženej krajine, bežkovania a najmä lyžovania. Myslite ale aj na poriadny odpočinok pre unavené svaly i myseľ a zohrejte sa v saune alebo vo vírivke. Stačí si zarezervovať pobyt s wellness priamo vo vašom ubytovaní. Alebo vás viac lákajú termály? V našom článku nájdete tipy na tie najobľúbenejšie termálne kúpele v celom Rakúsku.