Pobyty v Rakúsku pre dvoch

Že poznáte z Rakúska len lyžiarske svahy a viedenské obchody? Je načase to zmeniť! Rozšírte si obzory spolu s Travelkingom a vyrazte za rakúskymi horami pretkanými turistickými chodníkmi, prizračnými jazerami aj termálnymi kúpeľmi. A keďže najlepšie sa cestuje vo dvojici, vezmite za dobrodružstvom aj svojho partnera či partnerku, rodiča alebo inú spriaznenú dušu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko z balíčka nám sami hneď ponúkli. Izba bola čistá a pohodlná, a s balkónom. Najlepšia bola strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu


Či už túžite po dokonalom odpočinku v termálnej vode s výhľadom na krásnu prírode, alebo by ste si radšej majestátne kopce a hlboké lesy schodili na vlastné nohy, Rakúsko je pre vás ideálnym miestom na dovolenku. Vydajte sa sem napríklad na romantický pobyt so svojou polovičkou a užívajte si všetky krásy našej susednej krajiny. Obavy z jazykovej bariéry zahoďte za hlavu - v ponuke Travelkingu nájdete tiež hotely a penzióny so slovensky či česky hovoriacim personálom.

Čomu nesmiete odolať počas pobytu v Rakúsku?

Hľadáte ideálne miesto na letnú dovolenku, no nechce sa vám tráviť vytúžené voľno na preplnených plážach a v horúčavách? Vyrazte na letnú dovolenku do Rakúska a nechajte sa osviežiť príjemným horským vzduchom. Zlákať vás môže tiež turistika medzi vrcholmi Álp či Vysokých Taur, alebo kúpanie v jednom z mnohých tunajších jazier s krištáľovo čistou vodou.

Zimná idylka v Rakúsku sa zas nesie v znamení prechádzok po zasneženej krajine, bežkovania a najmä lyžovania. Myslite ale aj na poriadny odpočinok pre unavené svaly i myseľ a zohrejte sa v saune alebo vo vírivke. Stačí si zarezervovať pobyt s wellness priamo vo vašom ubytovaní. Alebo vás viac lákajú termály? V našom článku nájdete tipy na tie najobľúbenejšie termálne kúpele v celom Rakúsku.