Letná dovolenka v Rakúsku 2021

Chcete stráviť leto 2021 aktívne? Potom odporúčame letný pobyt v rakúskych Alpách, ktorý je zárukou nezabudnuteľných zážitkov. Či už si vyberiete príjemné lacné ubytovanie alebo wellness pobyt, Alpy vás nikdy nesklamú!

Načítavam ponuky...


Rakúsko, to nie je len krajina perfektných lyžiarskych stredísk a zimných športov, ale tiež raj cykloturistiky a nádherných horských jazier. Oboje si najlepšie užijete v lete, a tak sa sem vydajte počas prázdnin s deťmi, alebo len tak vo dvojici.

Kde zažijete to najlepšie leto v Rakúsku?

Nechajte sa do Rakúska zlákať krásnou prírodou a vyrazte na pobyt do hôr. V lete vás očaria svojimi vysokými štítmi odrážajúcimi sa v horských jazerách, aj turistickými chodníčkami a cyklotrasami, ktoré vás k nim dovedú. Mnoho jazier je v Rakúsku vyhľadávaných na kúpanie i vodné športy, a tak sa nechajte zlákať na pobyt blízko jazera. Tie najkrajšie jazerá i výhľady sa vám ukážu počas pobytu v Nízkych Taurách, v Štajersku alebo v Korutánsku. Milovníci vysokohorskej turistiky si zas prídu na svoje v Alpách, kde nájdete i nespočet atrakcií pre celé rodiny.

Po namáhavej túre a celodennom šliapaní do pedálov si zaslúžite poriadny odpočinok. Nechajte si vymasírovať stuhnuté svaly bublinkami vo vírivke alebo sa zohrejte v saune. Mnoho hotelov i horských penziónov disponuje vlastným wellness centrom, a tak sa do Rakúska môžete vydať aj na wellness pobyt.

Čo je najlepšie na letnej dovolenke v Rakúsku? Zozbierali sme až 10 dôvodov, prečo si letné Rakúsko zamilujete aj vy - prečítajte si ich v našom článku.