Letná dovolenka v Rakúsku 2022

Chcete stráviť leto 2022 aktívne? Potom odporúčame letný pobyt v rakúskych Alpách, ktorý je zárukou nezabudnuteľných zážitkov. Či už si vyberiete príjemné lacné ubytovanie alebo wellness pobyt, Alpy vás nikdy nesklamú!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Na pobyte sme boli veľmi spokojní. Extra nás potešil osobný prístup hotela, keď sme prišli na ubytovanie neskoro večer a na izbách nás, napriek premeškanej večeri, čakala obložená studená misa. Hotel má perfektnú polohu, a tak sme zvládli navštíviť Hallstatt, ľadovec Dachstein aj okolité jazerá.”

Zuzana Marečková
Zuzana Marečková
Marketingový tím


Rakúsko, to nie je len krajina perfektných lyžiarskych stredísk a zimných športov, ale tiež raj cykloturistiky a nádherných horských jazier. Oboje si najlepšie užijete v lete, a tak sa sem vydajte počas prázdnin s deťmi, alebo len tak vo dvojici.

Kde zažijete to najlepšie leto v Rakúsku?

Nechajte sa do Rakúska zlákať krásnou prírodou a vyrazte na pobyt do hôr. V lete vás očaria svojimi vysokými štítmi odrážajúcimi sa v horských jazerách, aj turistickými chodníčkami a cyklotrasami, ktoré vás k nim dovedú. Mnoho jazier je v Rakúsku vyhľadávaných na kúpanie i vodné športy, a tak sa nechajte zlákať na pobyt blízko jazera. Tie najkrajšie jazerá i výhľady sa vám ukážu počas pobytu v Nízkych Taurách, v Štajersku alebo v Korutánsku. Milovníci vysokohorskej turistiky si zas prídu na svoje v Alpách, kde nájdete i nespočet atrakcií pre celé rodiny.

Po namáhavej túre a celodennom šliapaní do pedálov si zaslúžite poriadny odpočinok. Nechajte si vymasírovať stuhnuté svaly bublinkami vo vírivke alebo sa zohrejte v saune. Mnoho hotelov i horských penziónov disponuje vlastným wellness centrom, a tak sa do Rakúska môžete vydať aj na wellness pobyt.

Čo je najlepšie na letnej dovolenke v Rakúsku? Zozbierali sme až 10 dôvodov, prečo si letné Rakúsko zamilujete aj vy - prečítajte si ich v našom článku.