Dovolenka 2024

Zaistite si svoju dovolenku na rok 2024. Máme pre vás desiatky a desiatky tipov, z ktorých si stačí len vybrať. Hory, wellness pobyty, kúpele aj metropole.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Ste typ cestovateľa, ktorý radšej vyrazí raz alebo max. dvakrát za rok na dlhú dovolenku, alebo opak – teda človek, ktorý si radšej užije viac kratších dovoleniek a víkendových výletov? Nech už to máte akokoľvek, na Travelkingu si nájde to svoje každý typ cestovateľa.

Kam na dlhšiu dovolenku v roku 2024?

Chorvátsko je úžasná stávka na istotu. Má jedno z najkrajších pobreží v Stredomorí s čistými plážami, azúrovým morom a malebnými skalnatými zátokami, je bohaté na kultúrne dedičstvo z rôznych historických období a je tiež domovom niekoľko národných parkov s úchvatnou prírodou. Napríklad Plitvické jazerá, ktoré sú zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Že je Chorvátsko už opozerané? Vyrazte teda napríklad do Slovinska. Kombinácia krásnych miest, jazier, hôr a mora vám poskytne neskutočne rozmanitú dovolenku.

Ak chcete kratšiu dovolenku a milujete spoznávať mestá, skúste napríklad Poľsko. Krakov, Vroclav alebo napríklad Gdansk a mestečká okolo pobrežia Baltského mora vás uchvátia svojimi malebnými uličkami, krásnymi výhľadmi a exkluzívnymi službami.