Wellness pobyty v Komárne

Ak hľadáte príjemné miesto na oddych, Komárno vás očarí. Romantické mesto na juhu Slovenska môže ponúknuť všetko, čo si od idylickej dovolenky želáte. Po celý rok tu môžete relaxovať v termálnych kúpeľoch, kde na vás čaká množstvo zábavy, rozmaznávania i dobrého jedla. Tak si vezmite plavky a vyrazte. Všetko ostatné vám wellness pobyt v Komárne spoľahlivo zaistí.

Načítavam ponuky...


Komárno je miestom plným slniečka, pozitívne naladených ľudí aj historických pamiatok. Južné mesto si získava srdcia turistov predovšetkým obrovským termálnym kúpaliskom, za ktorým sa sem schádzajú ľudia zo širokého okolia. Ak si vyberiete wellness pobyt v Komárne, ktorý spĺňa vaše očakávania a užijete si ničím nerušený odpočinok s tými, ktorých máte radi.

Do Komárna za wellness, do Komárna za zábavou

Termálny raj na juhu Slovenska - aj tak by si sa dalo nazvať Komárno. V miestnom kúpalisku si môžete dopriať vodné radovánky kedykoľvek počas roka. Páčiť sa tu bude všetkým generáciám. Deti sa vybláznia v bazénoch so šmykľavkami a toboganmi, dospelí ocenia pokoj vo vírivke alebo relax vo vyhriatej saune. Malí aj veľkí sa tiež budú baviť pri prechádzkach malebným mestom a výletmi do okolia za kultúrnymi i prírodnými zaujímavosťami.

Oceníte aj hotely priamo prepojené s kúpeľmi, vďaka ktorým to zo svojho ubytovania budete mať za relaxom len pár krokov. Tým ale váš komfort nekončí. Vyberajte podľa chuti z pobytov s plnou penziou, polpenziou i bohatými kontinentálnymi raňajkami. Stále vám to nestačí? Potom siahnite po balíčku s masážami alebo procedúrami a odovzdajte sa do rúk profesionálov. Chybu neurobíte, keď stavíte na osobne overený pobyt, ktorý sme vyskúšali za vás.

Komárno to nie sú len o termálnych kúpeľoch. Bude vás baviť aj samotné mesto, jeho historické pamiatky a nočná aj denná zábava v uliciach. Pri prechádzkach nevynechajte Nádvorie Európy alebo Komárňanskú pevnosť. Cez Alžebetínsky most môžete prejsť Dunaj až do Maďarska, do susedného mesta s takmer identickým názvom - Komárom. Okrem kúpeľov a pamiatok tu nájdete aj múzeum, lapidárium alebo galériu.

Ako si naplánovať predĺžený víkend v Komárne tak, aby ste stihli odpočinok v termáloch aj prechádzky za kultúrou? S tým vám poradí náš cestovateľský itinerár, kde sme víkendový pobyt v Komárne naplánovali za vás.