Wellness pobyty pri Balatone

Túžite po príjemnej letnej dovolenke pri vode? Maďarské more vás privíta s otvorenou náručou. Wellness pobyty pri Balatone vám prinesú jedinečný komfort a príležitosť na nerušený odpočinok. Veľa vodných atrakcií, malebná príroda i mestá a wellness všetkého druhu - to je Balaton, ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Toto útulné ubytovanie sa mi veľmi páčilo. Apartmány vlastní veľmi milá rodina - poradili mi s parkovaním a tiež odporučili miesta, ktoré v Hévíze stojí za to navštíviť. V hoteli majú unikátne wellness, ale nesmiete zabudnúť navštíviť ani Termálne kúpele v Hévíze. Raňajky boli výborné, všetko vždy čerstvé a večere sa podávali v reštaurácii, ktorá je od ubytovania vzdialená pár metrov chôdze - čo sa po výdatnej večeri celkom hodí.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hoteli Hévíz splnil naše očakávania. Izby aj wellness sú moderné a čisté. Na raňajky aj na večeru bol veľký výber jedál. Ak sa vám ráno nechce vstávať, môžete si nechať raňajky priniesť do izby a ostať o niečo dlhšie v posteli. Odporúčam zájsť aj do Brix Bistra, to je gastronomický zážitok. Za návštevu stoja miestne farmárske trhy. V okolí Hevízu odporúčam navštíviť hrad Sümeg, jaskyňu v Tapolke a, samozrejme, Keszthely – mestečko so zámkom Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Najväčšie európske jazero Balaton predstavuje ideálne podmienky na kúpanie. Pozdĺž neho sa vinú dlhé piesočnaté i trávnaté pláže, pri ktorých je pre návštevníkov pripravených mnoho rôznych vodných atrakcií i stánky a reštaurácie s výborným jedlom. Nechýbajú ani kúpele a malebné mestečká s rozkvitnutými parkami. Vydajte sa na wellness pobyt k Balatonu a doprajte si zaslúžený odpočinok.

Wellness pobyty pri Balatone – odpočinok pri maďarskom mori

Prezývku maďarské more si Balaton nevyslúžil len tak náhodou. S rozlohou 592 km² si tu naozaj budete pripadať trochu ako pri morskej hladine. Vďaka svojej malej hĺbke je jazero stále vyhriate slnkom a príjemne teplé. Aj kvôli tomu ide o ideálnu destináciu na rodinnú dovolenku.

Deti sa v Balatone vyhrajú aj pri detských bazénikoch. Čakajú tu na ne však aj ďalšie atrakcie, ako vodné bicykle so šmykľavkou, nafukovacie vodné preliezky alebo detské kútiky a ihrisko. Ak vyrážate na dovolenku s deťmi, využite pobytov s dieťaťom zadarmo a ušetrite nemalú čiastku. Dovolenku si tu však užijete aj so svojou drahou polovičkou, kedy oceníte najmä privátne vírivky alebo sauny priamo v hoteli.

Pobrežie okolo Balatonu je plné malebných mestečiek, turistických letovísk a kúpalísk. Vydať sa tak môžete na výlet hneď k niekoľkým zaujímavým miestam. Navštíviť môžete napríklad kúpele Hevíz alebo Keszthely, kde si užijete všadeprítomný pokoj a pohodu. Športovci zase budú nadšení z 240-kilometrovej cyklotrase vedúcej okolo Balatonu. Maďarskú kultúru objavíte na zámku Helikon alebo pri zrúcanine Szigliget.