Wellness pobyty pre ženy

Chystáte sa na dovolenku s kamarátkou, sestrou alebo napríklad mamičkou? Na správnej dámskej jazde by rozhodne nemalo chýbať wellness. V saune, vírivke či bazéne si najlepšie oddýchnete od zhonu všedných dní a preberiete spolu všetky novinky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Máte pocit, že pri káve alebo obede s kamarátkou či mamkou zďaleka nestíhate prebrať všetko, čo by ste chceli? Potom sa spolu vydajte na wellness pobyt pre ženy, kde bude pri relaxácii času na klebetenie dostatok a vy si navyše konečne poriadne oddýchnete od všetkých povinností. Okrem toho si vychutnáte množstvo dobrého jedla, výlety a ďalšie parádne zážitky.

Kam vyraziť na wellness pobyt pre ženy?

Či už dávate prednosť prírode, jedinečnej atmosfére kúpeľných miest, alebo rady chodíte po pamiatkach, verte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni strávenom prechádzkami určite príde vhod uvoľnenie v saune, vírivke či bazéne. A pokiaľ patríte medzi naozajstné milovníčky relaxácie, môžete odpočinkom pokojne stráviť celý deň.

Hotely so špičkovým wellness nájdete všade po Slovensku, a tak nemusíte ani jazdiť ďaleko. Perfektným miestom na odpočinkovú dovolenku pre ženy je však aj Maďarsko, kde si navyše pochutnáte na znamenitých miestnych pokrmoch či víne. Za návštevu stojí tiež Česko, ktorého nádherná príroda je ako stvorená na odpočinkovú dovolenku pre dámy.