Wellness pobyty pre ženy

Chystáte sa na dovolenku s kamarátkou, sestrou alebo napríklad mamičkou? Na správnej dámskej jazde by rozhodne nemalo chýbať wellness. V saune, vírivke či bazéne si najlepšie oddýchnete od zhonu všedných dní a preberiete spolu všetky novinky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Máte pocit, že pri káve alebo obede s kamarátkou či mamkou zďaleka nestíhate prebrať všetko, čo by ste chceli? Potom sa spolu vydajte na wellness pobyt pre ženy, kde bude pri relaxácii času na klebetenie dostatok a vy si navyše konečne poriadne oddýchnete od všetkých povinností. Okrem toho si vychutnáte množstvo dobrého jedla, výlety a ďalšie parádne zážitky.

Kam vyraziť na wellness pobyt pre ženy?

Či už dávate prednosť prírode, jedinečnej atmosfére kúpeľných miest, alebo rady chodíte po pamiatkach, verte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni strávenom prechádzkami určite príde vhod uvoľnenie v saune, vírivke či bazéne. A pokiaľ patríte medzi naozajstné milovníčky relaxácie, môžete odpočinkom pokojne stráviť celý deň.

Hotely so špičkovým wellness nájdete všade po Slovensku, a tak nemusíte ani jazdiť ďaleko. Perfektným miestom na odpočinkovú dovolenku pre ženy je však aj Maďarsko, kde si navyše pochutnáte na znamenitých miestnych pokrmoch či víne. Za návštevu stojí tiež Česko, ktorého nádherná príroda je ako stvorená na odpočinkovú dovolenku pre dámy.