Wellness pobyty pre ženy

Chystáte sa na dovolenku s kamarátkou, sestrou alebo napríklad mamičkou? Na správnej dámskej jazde by rozhodne nemalo chýbať wellness. V saune, vírivke či bazéne si najlepšie oddýchnete od zhonu všedných dní a preberiete spolu všetky novinky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Máte pocit, že pri káve alebo obede s kamarátkou či mamkou zďaleka nestíhate prebrať všetko, čo by ste chceli? Potom sa spolu vydajte na wellness pobyt pre ženy, kde bude pri relaxácii času na klebetenie dostatok a vy si navyše konečne poriadne oddýchnete od všetkých povinností. Okrem toho si vychutnáte množstvo dobrého jedla, výlety a ďalšie parádne zážitky.

Kam vyraziť na wellness pobyt pre ženy?

Či už dávate prednosť prírode, jedinečnej atmosfére kúpeľných miest, alebo rady chodíte po pamiatkach, verte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni strávenom prechádzkami určite príde vhod uvoľnenie v saune, vírivke či bazéne. A pokiaľ patríte medzi naozajstné milovníčky relaxácie, môžete odpočinkom pokojne stráviť celý deň.

Hotely so špičkovým wellness nájdete všade po Slovensku, a tak nemusíte ani jazdiť ďaleko. Perfektným miestom na odpočinkovú dovolenku pre ženy je však aj Maďarsko, kde si navyše pochutnáte na znamenitých miestnych pokrmoch či víne. Za návštevu stojí tiež Česko, ktorého nádherná príroda je ako stvorená na odpočinkovú dovolenku pre dámy.