Wellness pobyty pre ženy

Chystáte sa na dovolenku s kamarátkou, sestrou alebo napríklad mamičkou? Na správnej dámskej jazde by rozhodne nemalo chýbať wellness. V saune, vírivke či bazéne si najlepšie oddýchnete od zhonu všedných dní a preberiete spolu všetky novinky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Máte pocit, že pri káve alebo obede s kamarátkou či mamkou zďaleka nestíhate prebrať všetko, čo by ste chceli? Potom sa spolu vydajte na wellness pobyt pre ženy, kde bude pri relaxácii času na klebetenie dostatok a vy si navyše konečne poriadne oddýchnete od všetkých povinností. Okrem toho si vychutnáte množstvo dobrého jedla, výlety a ďalšie parádne zážitky.

Kam vyraziť na wellness pobyt pre ženy?

Či už dávate prednosť prírode, jedinečnej atmosfére kúpeľných miest, alebo rady chodíte po pamiatkach, verte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni strávenom prechádzkami určite príde vhod uvoľnenie v saune, vírivke či bazéne. A pokiaľ patríte medzi naozajstné milovníčky relaxácie, môžete odpočinkom pokojne stráviť celý deň.

Hotely so špičkovým wellness nájdete všade po Slovensku, a tak nemusíte ani jazdiť ďaleko. Perfektným miestom na odpočinkovú dovolenku pre ženy je však aj Maďarsko, kde si navyše pochutnáte na znamenitých miestnych pokrmoch či víne. Za návštevu stojí tiež Česko, ktorého nádherná príroda je ako stvorená na odpočinkovú dovolenku pre dámy.