Wellness pobyty pre ženy

Chystáte sa na dovolenku s kamarátkou, sestrou alebo napríklad mamičkou? Na správnej dámskej jazde by rozhodne nemalo chýbať wellness. V saune, vírivke či bazéne si najlepšie oddýchnete od zhonu všedných dní a preberiete spolu všetky novinky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Máte pocit, že pri káve alebo obede s kamarátkou či mamkou zďaleka nestíhate prebrať všetko, čo by ste chceli? Potom sa spolu vydajte na wellness pobyt pre ženy, kde bude pri relaxácii času na klebetenie dostatok a vy si navyše konečne poriadne oddýchnete od všetkých povinností. Okrem toho si vychutnáte množstvo dobrého jedla, výlety a ďalšie parádne zážitky.

Kam vyraziť na wellness pobyt pre ženy?

Či už dávate prednosť prírode, jedinečnej atmosfére kúpeľných miest, alebo rady chodíte po pamiatkach, verte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni strávenom prechádzkami určite príde vhod uvoľnenie v saune, vírivke či bazéne. A pokiaľ patríte medzi naozajstné milovníčky relaxácie, môžete odpočinkom pokojne stráviť celý deň.

Hotely so špičkovým wellness nájdete všade po Slovensku, a tak nemusíte ani jazdiť ďaleko. Perfektným miestom na odpočinkovú dovolenku pre ženy je však aj Maďarsko, kde si navyše pochutnáte na znamenitých miestnych pokrmoch či víne. Za návštevu stojí tiež Česko, ktorého nádherná príroda je ako stvorená na odpočinkovú dovolenku pre dámy.