Víkendové pobyty pre ženy

Je čas na poriadnu dámsku jazdu! Nechajte všetky svoje každodenné povinnosti doma a vydajte sa s kamarátkou či mamičkou na víkendový pobyt pre ženy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Od pondelka do piatku neviete, kam skôr skočiť, a tak cítite, že by to chcelo trošku odpočinku? Nechajte všetky povinnosti všedných dní doma spolu s partnerom a deťmi. Vezmite mamu, kamarátku či kolegyňu na víkendový pobyt pre ženy. Čaká na vás zaslúžený oddych, skvelé jedlo a predovšetkým možnosť venovať sa len samým sebe.

Kam na víkend pre ženy?

Na riadnej dámskej jazde nesmie chýbať víno, a tak na túto príležitosť odporúčame vinárske pobyty. Uvidíte, že pri poháriku (alebo fľaši) kvalitného vína sa vám bude najlepšie preberať všetko dôležité.

Zvlášť pokiaľ v domácnosti varenie spočíva na vašich pleciach, sú skvelou voľbou pobyty s plnou penziou. Ubudnú vám tak starosti so stravovaním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mať dostatok energie na všetko, čo spolu so svojou spolucestovateľkou podniknete.

Pokiaľ obe túžite hlavne po odpočinku, vyvierajte z wellness pobytov. Uvidíte, že oddych v bazéne, saune či vírivke pôsobí ako balzam na duši!