Víkendové pobyty pre ženy

Je čas na poriadnu dámsku jazdu! Nechajte všetky svoje každodenné povinnosti doma a vydajte sa s kamarátkou či mamičkou na víkendový pobyt pre ženy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Od pondelka do piatku neviete, kam skôr skočiť, a tak cítite, že by to chcelo trošku odpočinku? Nechajte všetky povinnosti všedných dní doma spolu s partnerom a deťmi. Vezmite mamu, kamarátku či kolegyňu na víkendový pobyt pre ženy. Čaká na vás zaslúžený oddych, skvelé jedlo a predovšetkým možnosť venovať sa len samým sebe.

Kam na víkend pre ženy?

Na riadnej dámskej jazde nesmie chýbať víno, a tak na túto príležitosť odporúčame vinárske pobyty. Uvidíte, že pri poháriku (alebo fľaši) kvalitného vína sa vám bude najlepšie preberať všetko dôležité.

Zvlášť pokiaľ v domácnosti varenie spočíva na vašich pleciach, sú skvelou voľbou pobyty s plnou penziou. Ubudnú vám tak starosti so stravovaním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mať dostatok energie na všetko, čo spolu so svojou spolucestovateľkou podniknete.

Pokiaľ obe túžite hlavne po odpočinku, vyvierajte z wellness pobytov. Uvidíte, že oddych v bazéne, saune či vírivke pôsobí ako balzam na duši!