Víkendové pobyty pre ženy

Je čas na poriadnu dámsku jazdu! Nechajte všetky svoje každodenné povinnosti doma a vydajte sa s kamarátkou či mamičkou na víkendový pobyt pre ženy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Od pondelka do piatku neviete, kam skôr skočiť, a tak cítite, že by to chcelo trošku odpočinku? Nechajte všetky povinnosti všedných dní doma spolu s partnerom a deťmi. Vezmite mamu, kamarátku či kolegyňu na víkendový pobyt pre ženy. Čaká na vás zaslúžený oddych, skvelé jedlo a predovšetkým možnosť venovať sa len samým sebe.

Kam na víkend pre ženy?

Na riadnej dámskej jazde nesmie chýbať víno, a tak na túto príležitosť odporúčame vinárske pobyty. Uvidíte, že pri poháriku (alebo fľaši) kvalitného vína sa vám bude najlepšie preberať všetko dôležité.

Zvlášť pokiaľ v domácnosti varenie spočíva na vašich pleciach, sú skvelou voľbou pobyty s plnou penziou. Ubudnú vám tak starosti so stravovaním, pochutnáte si na samých dobrotách a budete mať dostatok energie na všetko, čo spolu so svojou spolucestovateľkou podniknete.

Pokiaľ obe túžite hlavne po odpočinku, vyvierajte z wellness pobytov. Uvidíte, že oddych v bazéne, saune či vírivke pôsobí ako balzam na duši!