Víkendové pobyty na Slovensku

Na objavovanie zaujímavých miest nemusíte čakať na dovolenku. Vydajte sa na víkendový pobyt u nás na Slovensku a užite si voľno strávené turistikou, oddychom v kúpeľoch a ochutnávaním tradičnej kuchyne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Slovensko je síce malá krajina, ale svojim návštevníkom má naozaj veľa čo ponúknuť. Pokiaľ sa vám teda nechce cestovať príliš ďaleko, alebo máte len niekoľko voľných dní, je naša krajina ideálnou voľbou. Vydajte sa na víkend na Slovensku a užite si prírodu, mestá aj termálne kúpele.

Kam na víkend na Slovensku?

Radi by ste si dali do tela pri poriadnej vysokohorskej turistike? Potom využite víkend na zdolávanie vrcholov na slovenských horách. Impozantné štíty a malebné plesá robia z turistiky skutočne nezabudnuteľný zážitok.

Ak si počas dní voľna predsa len radšej oddýchnete, zájdite do termálnych kúpeľov na Slovensku. Krásne prostredie, čerstvý vzduch a vysoká kvalita služieb z nich robia skvelú voľbu pre všetkých milovníkov relaxácie. Za dokonalým odpočinkom však nemusíte priamo do kúpeľov, môžete si ho totiž vychutnať aj v hoteli či penzióne. Stačí si vybrať z našej ponuky wellness pobytov na Slovensku a sauna, vírivka alebo bazén budete mať k dispozícii v ubytovaní.

Chcete si počas víkendovej dovolenky na Slovensku dopriať niečo extra? Potom sa pozrite na našu ponuku luxusných pobytov na Slovensku. Tešiť sa môžete na priestranné a prepychovo vybavené interiéry, výnimočné gastronomické zážitky alebo moderne wellness centrum.