Víkendové pobyty na Slovensku

Na objavovanie zaujímavých miest nemusíte čakať na dovolenku. Vydajte sa na víkendový pobyt u nás na Slovensku a užite si voľno strávené turistikou, oddychom v kúpeľoch a ochutnávaním tradičnej kuchyne.

Načítavam ponuky...


Slovensko je síce malá krajina, ale svojim návštevníkom má naozaj veľa čo ponúknuť. Pokiaľ sa vám teda nechce cestovať príliš ďaleko, alebo máte len niekoľko voľných dní, je naša krajina ideálnou voľbou. Vydajte sa na víkend na Slovensku a užite si prírodu, mestá aj termálne kúpele.

Kam na víkend na Slovensku?

Radi by ste si dali do tela pri poriadnej vysokohorskej turistike? Potom využite víkend na zdolávanie vrcholov na slovenských horách. Impozantné štíty a malebné plesá robia z turistiky skutočne nezabudnuteľný zážitok.

Ak si počas dní voľna predsa len radšej oddýchnete, zájdite do termálnych kúpeľov na Slovensku. Krásne prostredie, čerstvý vzduch a vysoká kvalita služieb z nich robia skvelú voľbu pre všetkých milovníkov relaxácie. Za dokonalým odpočinkom však nemusíte priamo do kúpeľov, môžete si ho totiž vychutnať aj v hoteli či penzióne. Stačí si vybrať z našej ponuky wellness pobytov na Slovensku a sauna, vírivka alebo bazén budete mať k dispozícii v ubytovaní.

Chcete si počas víkendovej dovolenky na Slovensku dopriať niečo extra? Potom sa pozrite na našu ponuku luxusných pobytov na Slovensku. Tešiť sa môžete na priestranné a prepychovo vybavené interiéry, výnimočné gastronomické zážitky alebo moderne wellness centrum.