Romantické pobyty v Brne

Pokiaľ sa vydáte na romantický pobyt do Brna, rozhodne nebudete ľutovať! Moravská metropola láka zamilovaných na malebné centrum plné pamiatok, príjemnú atmosféru aj nekonečnú ponuku špičkových reštaurácií a barov. Romantika skrátka z Brna priam sála!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Rakovec splnil naše očakávania. Hotel je umiestnený v tichej lokalite pri brnianskej priehrade, ktorá ponúka množstvo aktivít. Nesmierne sme si užili hlavne vstup do wellness, príjemne nás prekvapila jeho úroveň, priestor bol moderný a čistý. Raňajky boli veľmi chutné a pravidelne doplňované. Aj hotelový personál bol po celý čas pobytu milý a príjemný, takže služby hotela pri najbližšej ceste do Brna opäť radi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznícka podpora


Premýšľate, kam sa vydať na romantickú dovolenku? Pokiaľ vyberiete Brno, rozhodne nebudete ľutovať! Prekrásne centrum mesta plné pamiatok, malebných uličiek a zákutí je dokonalým miestom na prechádzky. Veď najznámejšie miesta Brna ako hrad Špilberk, katedrála Petrov, Zelný trh alebo námestie Svobody ležia len kúsok od seba! Pokiaľ s partnerom patríte k milovníkom umenia, môžete zájsť do mnohých skvelých galérií a špičkových múzeí. Večer potom môžete zájsť na predstavenie niektorej zo slávnych brnianských divadelných scén a vyskúšať niektorú z mnohých preslávených brnianských reštaurácií alebo barov.

Kam na romantický pobyt v Brne?

V Brne toho môžete vidieť naozaj veľa, a tak by mala byť súčasťou pobytu aj relaxácia vo wellness. Vďaka oddychu tak budete mať dostatok energie na spoznávanie krás metropoly južnej Moravy.

Zažite pobyt plný pohody a krásnych zážitkov priamo na brehu brnianskej priehrady. Pobyt pre vás osobne overila Lenka a vy si jej recenziu Hotela Rakovec *** môžete prečítať tu.