Romantické pobyty v Brne

Pokiaľ sa vydáte na romantický pobyt do Brna, rozhodne nebudete ľutovať! Moravská metropola láka zamilovaných na malebné centrum plné pamiatok, príjemnú atmosféru aj nekonečnú ponuku špičkových reštaurácií a barov. Romantika skrátka z Brna priam sála!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Avanti **** sme boli spokojné. Izba bola priestranná, útulná a našli sme v nej všetko na komfortný pobyt – pohodlnú posteľ a ako bonus aj veľký balkón. Ráno sme sa posilnili výbornými raňajkami, kde si každá z nás pochutnala na svojich obľúbených pokrmoch. Veľkou výhodou hotela je aj strešné wellness centrum s vírivkou a saunou. Škoda len, že v deň pobytu bola vírivka nedostupná. Tak snáď nabudúce. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Premýšľate, kam sa vydať na romantickú dovolenku? Pokiaľ vyberiete Brno, rozhodne nebudete ľutovať! Prekrásne centrum mesta plné pamiatok, malebných uličiek a zákutí je dokonalým miestom na prechádzky. Veď najznámejšie miesta Brna ako hrad Špilberk, katedrála Petrov, Zelný trh alebo námestie Svobody ležia len kúsok od seba! Pokiaľ s partnerom patríte k milovníkom umenia, môžete zájsť do mnohých skvelých galérií a špičkových múzeí. Večer potom môžete zájsť na predstavenie niektorej zo slávnych brnianských divadelných scén a vyskúšať niektorú z mnohých preslávených brnianských reštaurácií alebo barov.

Kam na romantický pobyt v Brne?

V Brne toho môžete vidieť naozaj veľa, a tak by mala byť súčasťou pobytu aj relaxácia vo wellness. Vďaka oddychu tak budete mať dostatok energie na spoznávanie krás metropoly južnej Moravy.

Zažite pobyt plný pohody a krásnych zážitkov priamo na brehu brnianskej priehrady. Pobyt pre vás osobne overila Lenka a vy si jej recenziu Hotela Rakovec *** môžete prečítať tu.