Predĺžený víkend pre dvoch

Tiež sa vám zdá, že víkendové dni nejako rýchlo utekajú? Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici, nech máte na spoločné zážitky času o trochu viac.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Zakaždým ste po náročnom pracovnom týždni natešení na víkend, ale potom máte pocit, že sa ani nenazdáte a je už zase pondelok? Potom si aspoň raz za čas víkend predĺžte, nech máte na odpočinok, výlety a zábavu času o trochu viac. Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici a užívajte si nové zážitky spoločne.

Kam na predĺžený víkend vo dvojici?

Túžite si počas víkendového pobytu predovšetkým oddýchnuť a načerpať nové sily? Potom by vo vašom hoteli nemalo chýbať neobmedzené wellness. Uvidíte, že keď budete oddychovať vo vírivke, bazéne či saune koľko len budete chcieť, poriadne si dobijete baterky.

Miestom, odkiaľ sa po predĺženom víkende budete zaručene vracať ako znovuzrodený, sú potom, samozrejme, kúpele. V rámci Česka odporúčame najmä mestá západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Kombinácia množstva liečivých prameňov, unikátnej architektúry a tej najlepšej kúpeľnej starostlivosti dokonca dostala všetky tieto mestá na Zoznam pamiatok UNESCO a sú tak stávkou na istotu perfektného predĺženého víkendu.

Chystáte sa na predĺžený víkend snov so svojou drahou polovičkou? Doprajte si niečo extra a vydajte sa na romantický pobyt na zámku. Prekrásne interiéry, vybrané lahôdky a špičková kvalita služieb zaistí, že si budete pripadať doslova kráľovsky.