Predĺžený víkend pre dvoch

Tiež sa vám zdá, že víkendové dni nejako rýchlo utekajú? Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici, nech máte na spoločné zážitky času o trochu viac.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Zakaždým ste po náročnom pracovnom týždni natešení na víkend, ale potom máte pocit, že sa ani nenazdáte a je už zase pondelok? Potom si aspoň raz za čas víkend predĺžte, nech máte na odpočinok, výlety a zábavu času o trochu viac. Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici a užívajte si nové zážitky spoločne.

Kam na predĺžený víkend vo dvojici?

Túžite si počas víkendového pobytu predovšetkým oddýchnuť a načerpať nové sily? Potom by vo vašom hoteli nemalo chýbať neobmedzené wellness. Uvidíte, že keď budete oddychovať vo vírivke, bazéne či saune koľko len budete chcieť, poriadne si dobijete baterky.

Miestom, odkiaľ sa po predĺženom víkende budete zaručene vracať ako znovuzrodený, sú potom, samozrejme, kúpele. V rámci Česka odporúčame najmä mestá západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Kombinácia množstva liečivých prameňov, unikátnej architektúry a tej najlepšej kúpeľnej starostlivosti dokonca dostala všetky tieto mestá na Zoznam pamiatok UNESCO a sú tak stávkou na istotu perfektného predĺženého víkendu.

Chystáte sa na predĺžený víkend snov so svojou drahou polovičkou? Doprajte si niečo extra a vydajte sa na romantický pobyt na zámku. Prekrásne interiéry, vybrané lahôdky a špičková kvalita služieb zaistí, že si budete pripadať doslova kráľovsky.