Predĺžený víkend pre dvoch

Tiež sa vám zdá, že víkendové dni nejako rýchlo utekajú? Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici, nech máte na spoločné zážitky času o trochu viac.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Zakaždým ste po náročnom pracovnom týždni natešení na víkend, ale potom máte pocit, že sa ani nenazdáte a je už zase pondelok? Potom si aspoň raz za čas víkend predĺžte, nech máte na odpočinok, výlety a zábavu času o trochu viac. Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici a užívajte si nové zážitky spoločne.

Kam na predĺžený víkend vo dvojici?

Túžite si počas víkendového pobytu predovšetkým oddýchnuť a načerpať nové sily? Potom by vo vašom hoteli nemalo chýbať neobmedzené wellness. Uvidíte, že keď budete oddychovať vo vírivke, bazéne či saune koľko len budete chcieť, poriadne si dobijete baterky.

Miestom, odkiaľ sa po predĺženom víkende budete zaručene vracať ako znovuzrodený, sú potom, samozrejme, kúpele. V rámci Česka odporúčame najmä mestá západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Kombinácia množstva liečivých prameňov, unikátnej architektúry a tej najlepšej kúpeľnej starostlivosti dokonca dostala všetky tieto mestá na Zoznam pamiatok UNESCO a sú tak stávkou na istotu perfektného predĺženého víkendu.

Chystáte sa na predĺžený víkend snov so svojou drahou polovičkou? Doprajte si niečo extra a vydajte sa na romantický pobyt na zámku. Prekrásne interiéry, vybrané lahôdky a špičková kvalita služieb zaistí, že si budete pripadať doslova kráľovsky.