Predĺžený víkend pre dvoch

Tiež sa vám zdá, že víkendové dni nejako rýchlo utekajú? Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici, nech máte na spoločné zážitky času o trochu viac.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Zakaždým ste po náročnom pracovnom týždni natešení na víkend, ale potom máte pocit, že sa ani nenazdáte a je už zase pondelok? Potom si aspoň raz za čas víkend predĺžte, nech máte na odpočinok, výlety a zábavu času o trochu viac. Vydajte sa na predĺžený víkend vo dvojici a užívajte si nové zážitky spoločne.

Kam na predĺžený víkend vo dvojici?

Túžite si počas víkendového pobytu predovšetkým oddýchnuť a načerpať nové sily? Potom by vo vašom hoteli nemalo chýbať neobmedzené wellness. Uvidíte, že keď budete oddychovať vo vírivke, bazéne či saune koľko len budete chcieť, poriadne si dobijete baterky.

Miestom, odkiaľ sa po predĺženom víkende budete zaručene vracať ako znovuzrodený, sú potom, samozrejme, kúpele. V rámci Česka odporúčame najmä mestá západočeského kúpeľného trojuholníka: Karlove Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Kombinácia množstva liečivých prameňov, unikátnej architektúry a tej najlepšej kúpeľnej starostlivosti dokonca dostala všetky tieto mestá na Zoznam pamiatok UNESCO a sú tak stávkou na istotu perfektného predĺženého víkendu.

Chystáte sa na predĺžený víkend snov so svojou drahou polovičkou? Doprajte si niečo extra a vydajte sa na romantický pobyt na zámku. Prekrásne interiéry, vybrané lahôdky a špičková kvalita služieb zaistí, že si budete pripadať doslova kráľovsky.