Romantický víkend pre dvoch na zámku

Prežite skutočne nezabudnuteľný víkend vo dvojici! Vydajte sa na romantický pobyt na zámku! Prekrásne interiéry, lahodné dobroty a špičková kvalita služieb vám dodajú skutočne kráľovský pocit. Doprajte sebe a svojmu partnerovi to najlepšie.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Jasných päť hviezdičiek. Ohromila ma atmosféra historickej budovy hotela aj úžasné okolité prostredie. Je tu čistý vzduch, dokonalé wellness a ústretový personál. Využil som vonkajší aj vnútorný bazén a veľmi sa mi páčila aj možnosť urobiť si prechádzku parkom s vysokými stromami. A navyše - termálne kúpele Kehidakustány sú od hotela vzdialené len 2 kilometre (z hotela vás tam zvezú zadarmo). Určite sa sem ešte niekedy vrátim!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Predstavovali ste si niekedy, aké to je byť šľachticom? Vyskúšajte si to na vlastnej koži počas romantického pobytu pre dvoch na zámku. Výnimočná atmosféra zámockých hotelov vás okamžite pohltí a postarané o vás bude doslova kráľovsky.

Kam na wellness pobyt na zámku?

Výhodou súčasných zámkov je oproti minulosti napríklad to, že v nich často nájdete wellness. Verte, že relaxácia v priestoroch zámku je skutočne výnimočným zážitkom.

Vychýrené zámocké hotely lákajú hlavne zamilované páry. V obklopení luxusných interiérov vás s partnerom čaká romantika, o akej sa vám ani nesnívalo. Aj to je dôvodom, prečo sa naši zákazníci práve na tieto pobyty tak radi vracajú.