Wellness pobyty na zámku

Prepychové komnaty s vysokým stropom, zdobený nábytok a krásne udržiavaný park všade, kam oko dohliadne - takto to vyzerá jedine na zámku! Doprajte si aj vy niekoľko dní život ako na zámku, zahrajte sa na urodzenú princeznú či princa a vydajte sa na pobyt priamo na zámočku. Šperkom pobytu bude odpočinok vo wellness, o akom mohli šľachtici jedine snívať - pre vás však pôjde o súčasť ubytovacieho balíčka.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Jasných päť hviezdičiek. Ohromila ma atmosféra historickej budovy hotela aj úžasné okolité prostredie. Je tu čistý vzduch, dokonalé wellness a ústretový personál. Využil som vonkajší aj vnútorný bazén a veľmi sa mi páčila aj možnosť urobiť si prechádzku parkom s vysokými stromami. A navyše - termálne kúpele Kehidakustány sú od hotela vzdialené len 2 kilometre (z hotela vás tam zvezú zadarmo). Určite sa sem ešte niekedy vrátim!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Splňte si sen o živote ako v rozprávke a vydajte sa na pobyt s ubytovaním na zámku. Okrem lahodnej kuchyne a prepychových izieb sa môžete tešiť tiež na odpočinok vo wellness centre, o akom mohli princezné len snívať.

Pobyt ako pre princeznú s ešte lepším rozmaznávaním

Túžite prežiť so svojou polovičkou chvíle plné romantiky? Doprajte si romantický pobyt s wellness, kde si užijete všetko, po čom zamilované páry snívajú. Tešiť sa môžete napríklad na večeru pri sviečkach, odpočinok v privátnom wellness len pre vás dvoch, párové procedúry či na prechádzky ruka v ruke po nádherných parkoch s altánkami a rozknitnutými kvetinami. Ak sa takýto pobyt spojí s ubytovaním na zámku, dokonalý pobyt pre dvojice je zaručený.

Tie najkrajšie hotely sídliace priamo na zámku s wellness objavíte v susednom Maďarsku. To je okrem pikantnej kuchyne preslávené tiež svojimi parádnymi termálmi, a tak odpočinok v hotelovom wellness centre striedajte tiež s návštevou termálnych kúpeľov s liečivou vodou.

Radi by ste si urobili výlet za ďalšími krásnymi zámkami, ktoré máme u nás na Slovensku? Nechajte sa inšpirovať naším článkom a spoznajte 9 najkrajších zámkov a kaštieľov, aké u nás máme.