Wellness pobyty na zámku

Prepychové komnaty s vysokým stropom, zdobený nábytok a krásne udržiavaný park všade, kam oko dohliadne - takto to vyzerá jedine na zámku! Doprajte si aj vy niekoľko dní život ako na zámku, zahrajte sa na urodzenú princeznú či princa a vydajte sa na pobyt priamo na zámočku. Šperkom pobytu bude odpočinok vo wellness, o akom mohli šľachtici jedine snívať - pre vás však pôjde o súčasť ubytovacieho balíčka.

Načítavam ponuky...


Splňte si sen o živote ako v rozprávke a vydajte sa na pobyt s ubytovaním na zámku. Okrem lahodnej kuchyne a prepychových izieb sa môžete tešiť tiež na odpočinok vo wellness centre, o akom mohli princezné len snívať.

Pobyt ako pre princeznú s ešte lepším rozmaznávaním

Túžite prežiť so svojou polovičkou chvíle plné romantiky? Doprajte si romantický pobyt s wellness, kde si užijete všetko, po čom zamilované páry snívajú. Tešiť sa môžete napríklad na večeru pri sviečkach, odpočinok v privátnom wellness len pre vás dvoch, párové procedúry či na prechádzky ruka v ruke po nádherných parkoch s altánkami a rozknitnutými kvetinami. Ak sa takýto pobyt spojí s ubytovaním na zámku, dokonalý pobyt pre dvojice je zaručený.

Tie najkrajšie hotely sídliace priamo na zámku s wellness objavíte v susednom Maďarsku. To je okrem pikantnej kuchyne preslávené tiež svojimi parádnymi termálmi, a tak odpočinok v hotelovom wellness centre striedajte tiež s návštevou termálnych kúpeľov s liečivou vodou.

Radi by ste si urobili výlet za ďalšími krásnymi zámkami, ktoré máme u nás na Slovensku? Nechajte sa inšpirovať naším článkom a spoznajte 9 najkrajších zámkov a kaštieľov, aké u nás máme.