Pobyty na zámku pre dvoch

Ubytovanie v luxusných komnatách s prepychovým nábytkom už nielen len výsadou šľachticov a princezien. Pobyt na zámku si môžete dopriať aj vy, a to napríklad v spoločnosti vašej milovanej polovičky. Urobte svojej drahej či drahému radosť a vyberte sa spolu na rozprávkový pobyt na zámku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Jasných päť hviezdičiek. Ohromila ma atmosféra historickej budovy hotela aj úžasné okolité prostredie. Je tu čistý vzduch, dokonalé wellness a ústretový personál. Využil som vonkajší aj vnútorný bazén a veľmi sa mi páčila aj možnosť urobiť si prechádzku parkom s vysokými stromami. A navyše - termálne kúpele Kehidakustány sú od hotela vzdialené len 2 kilometre (z hotela vás tam zvezú zadarmo). Určite sa sem ešte niekedy vrátim!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Luxusné hotely aj domáce penzióny majú svoje čaru, no chcete tentoraz zažiť niečo skutočne romantické? Vydajte sa spolu so svojou polovičkou na pobyt na zámku, kde sa o vás budú starať skutočne kráľovsky. Samozrejmosťou sú krásne vyzdobené komnaty, delikátne lahôdky a niekde aj odpočinok vo wellness centre.

Dovolenkujte ako kráľovský pár a ubytujte sa na zámku

Blížia sa narodeniny vašej polovičky, alebo chcete pripraviť niečo špeciálne na spoločné výročie? Pobyt plný romantiky je skvelou voľbou! Užijete si tak chvíle nikým nerušenej pohody vo dvojici, ktorú si môžete naplánovať podľa svojho gusta. Pobyt na zámočku nadchne aj tých najväčších romantikov či milovníkov histórie, ktorí pri každej rozprávke snívajú o živote na zámku. Dni svojho pobytu budete môcť tráviť odpočinok vo wellness centre alebo prechádzkami po zámockom parku.

Máte chuť navštíviť ďalšie krásne zámky? Vydajte sa za nimi napríklad do susedného Česka. Tie najkrajšie zámky u našich susedov nájdete v našom článku Objavte to NAJ z Česka: 14 NAJkrajších zámkov (nielen) z rozprávok, ktorý obsahuje okrem zaujímavých tipov na výlety tiež informácie o vstupnom a možnosti ubytovania v okolí.