Pobyty vo Veľkom Mederi s polpenziou

Chcete si na dovolenke užiť odpočinok v liečivej termálnej vode aj krásnu prírodu? Potom sa vydajte na pobyt vo Veľkom Mederi a objavte najznámejšie kúpele na juhu Slovenska. O dostatok energie na turistiku aj oddych sa postará lahodná polpenzia v hoteli.

Načítavam ponuky...


Kúpele Veľký Meder na juhu Slovenska sú skvelou voľbou pre seniorov, rodiny s deťmi aj zamilované páry. Na všetkých tu čaká príjemná atmosféra, zábava a odpočinok na termálnom kúpalisku aj atraktívne výletné ciele v okolí. Na dovolenke plnej kúpeľnej relaxácie a skvelých zážitkov nesmie, samozrejme, chýbať vynikajúca strava, a tak odporúčame vybrať niektorý z pobytov vo Veľkom Mederi s polpenziou. S raňajkami a večerami si nebudete musieť lámať hlavu a celý deň tak vždy budete mať len na zbieranie nezabudnuteľných zážitkov.

Veľký Meder – termálny raj na juhu Slovenska

Najväčším lákadlom Veľkého Medera je jednoznačne termálne kúpalisko s aquaparkom Thermal Corvinus. Bazény sú tu napustené vodou z najteplejšieho termálneho prameňa na Slovensku. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu má táto minerálna voda priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu aj svalstvo. Seniori a milovníci odpočinku si užijú nerušený relax v termálnej vode alebo v saunovom svete. Rodiny s deťmi sa zase vyšantia na toboganoch alebo počas programu s animátormi.

Chystáte sa do Veľkého Medera na predĺžený víkend? Poradíme vám, ako si naplánovať výlety tak, aby ste stihli ako kúpanie, tak aj prehlaidky tých najzaujímavejších miest v okolí. Pozrite sa do nášho článku zo série Víkendovky.