Pobyty v termáloch v Dunajskej Strede

Zažite perfektnú dovolenku plnú oddychu a relaxujte v bazénoch s termálnou vodou. Tie na vás čakajú v známom Thermalparku v Dunajskej Strede, kam sa (nielen) zákazníci Travelkingu radi vracajú opakovane. Zistite aj vy, v čom tkvie kúzlo tunajších termálov a vydajte sa sem na pobyt.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Dunajská Streda je jedno z centier vodnej zábavy i relaxu na južnom Slovensku. Nachádza sa tu totiž široko-ďaleko veľmi obľúbený Thermalpark, ktorý milujú ako seniori hľadajúci tichú relaxáciu, tak aj rodiny s deťmi. Samotné mestečko vás očarí aj množstvom ďalších zaujímavostí.

Slnko, termálna voda a rýchle motorky - v Dunajskej Strede nájdete všetko

Že sa do termálov nedá chodiť v lete? To už dávno neplatí! Vyrazte na letnú dovolenku na juh Slovenska a nechajte sa rozmaznávať liečivou vodou napríklad aj počas zábavy na toboganoch. Práve tu, v Dunajskej Strede, sa nachádza vychýrený Thermalpark s 10 vnútornými aj vonkajšími bazénmi s termálnou vodou, ktorá priaznivo pôsobí na zdravie pohybového ústrojenstva. Naplno sa tu môžete oddať ako relaxácii v bazénoch s vodnými tryskami alebo v saunovom svete, tak aj šanteniu na 7 toboganoch rôznych dĺžok. Deti tu poteší tiež pestrý letný program s animátormi. Príjemným bonusom je, že sa domov vrátite nielen s omladeným telom a zrelaxovanou mysľou, ale aj so zdravo bronzovou pokožkou.

Odpočinok v termáloch ale nie je to jediné, čo sa dá v Dunajskej Strede podniknúť - mestečko je plné kultúrnych aj historických pamiatok rôzneho druhu. Za návštevu tu stojí Žitnoostrovské múzeum v budove Žltého kaštieľa alebo Galéria súčasných maďarských umelcov s parkom sôch. Deti aj rodičov nadchne návšteva Malkia parku, kde našli svoj nový domov opustené exotické zvieratá. Nadšencom rýchlych strojov zas odporúčame jazdu na profesionálnom okruhu na Slovakia Ringu. A to nie je ani zďaleka všetko, čo v Dunajskej Strede môžete podniknúť!

Chystáte sa do Dunajskej Stredy na celý víkend? Pozrite sa do nášho článku s tipmi na parádne výlety a naplánujte si pobyt plný poznávania aj odpočinku.