Pobyty v termáloch v Dunajskej Strede

Zažite perfektnú dovolenku plnú oddychu a relaxujte v bazénoch s termálnou vodou. Tie na vás čakajú v známom Thermalparku v Dunajskej Strede, kam sa (nielen) zákazníci Travelkingu radi vracajú opakovane. Zistite aj vy, v čom tkvie kúzlo tunajších termálov a vydajte sa sem na pobyt.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Dunajská Streda je jedno z centier vodnej zábavy i relaxu na južnom Slovensku. Nachádza sa tu totiž široko-ďaleko veľmi obľúbený Thermalpark, ktorý milujú ako seniori hľadajúci tichú relaxáciu, tak aj rodiny s deťmi. Samotné mestečko vás očarí aj množstvom ďalších zaujímavostí.

Slnko, termálna voda a rýchle motorky - v Dunajskej Strede nájdete všetko

Že sa do termálov nedá chodiť v lete? To už dávno neplatí! Vyrazte na letnú dovolenku na juh Slovenska a nechajte sa rozmaznávať liečivou vodou napríklad aj počas zábavy na toboganoch. Práve tu, v Dunajskej Strede, sa nachádza vychýrený Thermalpark s 10 vnútornými aj vonkajšími bazénmi s termálnou vodou, ktorá priaznivo pôsobí na zdravie pohybového ústrojenstva. Naplno sa tu môžete oddať ako relaxácii v bazénoch s vodnými tryskami alebo v saunovom svete, tak aj šanteniu na 7 toboganoch rôznych dĺžok. Deti tu poteší tiež pestrý letný program s animátormi. Príjemným bonusom je, že sa domov vrátite nielen s omladeným telom a zrelaxovanou mysľou, ale aj so zdravo bronzovou pokožkou.

Odpočinok v termáloch ale nie je to jediné, čo sa dá v Dunajskej Strede podniknúť - mestečko je plné kultúrnych aj historických pamiatok rôzneho druhu. Za návštevu tu stojí Žitnoostrovské múzeum v budove Žltého kaštieľa alebo Galéria súčasných maďarských umelcov s parkom sôch. Deti aj rodičov nadchne návšteva Malkia parku, kde našli svoj nový domov opustené exotické zvieratá. Nadšencom rýchlych strojov zas odporúčame jazdu na profesionálnom okruhu na Slovakia Ringu. A to nie je ani zďaleka všetko, čo v Dunajskej Strede môžete podniknúť!

Chystáte sa do Dunajskej Stredy na celý víkend? Pozrite sa do nášho článku s tipmi na parádne výlety a naplánujte si pobyt plný poznávania aj odpočinku.