Pobyty v Luhačoviciach pre dvoch

Luhačovice sú najobľúbenejšie kúpele na Morave a nie je sa čomu diviť. Vydajte sa na dovolenku v Luhačoviciach pre dvoch a užite si spoločne liečivé minerálne pramene, čerstvý vzduch aj unikátne stavby Dušana Jurkoviča.

Načítavam ponuky...


Vyberáte dovolenku v kúpeľoch, ale do slávneho západočeského kúpeľného trojuholníka to máte trošku ďaleko? To vôbec nevadí, pretože moravské Luhačovice s viac ako 300 rokov dlhou kúpeľnou tradíciou majú svojim návštevníkom naozaj čo ponúknuť. Vydajte sa na pobyt v Luhačoviciach pre dvoch a presvedčte sa, že ide o perfektné miesto na celoročnú relaxáciu i aktívny oddych s pestrými možnosťami kultúrneho i športového vyžitia. Luhačovice vás očaria rozmanitou architektúrou, krásnym okolím a všadeprítomnou zeleňou.

Najznámejší luhačovický minerálny prameň Vincentka pozná snáď každý. Okrem neho v tomto nádhernom kúpeľnom meste vyviera ešte ďalších 17 prameňom cenených pre svoje blahodárne účinky na ľudské zdravie. Ďalšou výhodou Luhačovíc je výnimočná čistota vzduchu, vďaka ktorej je ozdravný efekt skutočne maximálny. Luhačovice sú tak ideálnym miestom pre pobyt pre seniorov, ktorí môžu liečebné procedúry a odpočinok prekladať prechádzkami po nádhernej kolonáde a malebnom strede mesta so slávnymi stavbami architekta Dušana Jurkoviča.

Pokiaľ je hlavným cieľom vašej kúpeľnej dovolenky poctivý odpočinok, nemalo by vo vašom pobytovom balíčku chýbať wellness. V bazénoch s minerálnou vodou, vírivke či saune potom budete môcť stráviť času, koľko len budete chcieť. Maximálne uvoľnenie tela i duše potom zaistia aj špičkové liečebné procedúry, po ktorých sa budete cítiť ako znovuzrodený.

Hlavu si v Luhačoviciach nemusíte lámať ani so stravou. Vydajte sa na pobyt s polpenziou a o raňajky aj večere budete mať postarané. Cez obed potom budete môcť ochutnávať špeciality v reštauráciách z okolia.