Pobyty v Luhačoviciach s polpenziou

K ozdravnému pobytu v Luhačoviciach patrí okrem inhalácie Vincentky a prechádzok po kúpeľnej kolonáde tiež vyvážená strava. Doprajte si ju priamo vo vašom ubytovaní a rezervujte si pobyt s polpenziou.

Načítavam ponuky...


Mesto Luhačovice nájdete blízko hraníc so Slovenskom, v údolí CHKO Biele Karpaty. Ide o jedny z mála českých kúpeľov, ktoré sa nachádzajú na Morave, no za tými na západe krajiny vôbec nezaostávajú. Okrem výbornej kúpeľnej starostlivosti a relaxačných procedúr si tu užijete tiež prechádzky za pamiatkami a kolonádami. Ktoré rozhodne nesmiete vynechať? Čítajte ďalej!

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Luhačoviciach?

Každé ráno začnite raňajkami podľa vašej chuti - v rámci polpenzie ich budete mať spolu s večerou zabezpečené priamo vo vašom ubytovaní. Deň potom strávte presne podľa vašej chuti. Ak túžite po návšteve pamiatok, zamierte ku kolonáde začínajúcej pri Jurkovičovom dome a ochutnajte prameň Vincentka. Pri kúpeľnom dome si prezrite Hudobný altánok a ak budete mať šťastie, môžete tu naraziť na zaujímavý koncert. Popri stavbách nesúcich typický rukopis architekta Dušana Jurkoviča a múzeu sa prejdite k luhačovickému zámku s nádherným parkom. A to je len časť fascinujúcich miestnych pamiatok!

Dopriať si tu môžete tiež plávanie v Mestskej plavárni Luhačovice alebo procedúry či masáž. Milovníkom odpočinku odporúčame rezervovať si pobyt s wellness, v rámci ktorého si budete užívať odpočinok v relaxačnom bazéne, vo vírivke či v saune - a to pokojne aj bez obmedzenia.