Wellness pobyty v Luhačoviciach

Najnavštevovanejšie moravské kúpele Luhačovice vás uvítajú na wellness pobyte, kde si doprajete zaslúžený odpočinok a mnoho procedúr, ako sú kúpele, masáže či inhalácie Vincentkou. Navštíviť môžete i mestskú plaváreň.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Luhačovice mnohí považujú za jedno z najkrajších miest na Morave a niet sa čomu diviť. Toto kúpeľné mesto sa nachádza v údolí Chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty a skrýva v sebe mnoho architektonických skvostov aj možností relaxácie. Okrem oddychu v kúpeľoch sa tu môžete oddať tiež nerušenému odpočinku vo wellness priamo v ubytovaní.

Čo podniknúť počas pobytu v kúpeľných Luhačoviciach?

Pravú atmosféru kúpeľného mestečka vám navodí prechádzka rozsiahlym kúpeľným parkom s prameňom Aloiska. Prejdite sa tiež ku kolonáde a početným vilám, medzi ktorými stoja tiež domčeky navrhnuté architektom Dušanom Jurkovičom. Za návštevu stojí tiež zámok Luhačovice alebo priehrada, ktorá je ako stvorená na oddychovanie s nádherným výhľadom.

Za relaxom vo vode sa potom vyberte do kúpeľov alebo do Mestskej plavárne Luhačovice. Ak vás ale ani jedna z možností neláka, odpočinok si môžete vychutnať aj priamo vo vašom ubytovaní. Mnoho tunajších hotelov a penziónov disponuje vlastným wellness centrom s vírivkou alebo saunou, v niektorých si budete môcť dopriať tiež masáž alebo relaxačné procedúry.