Pobyty pre dvoch s privátnym wellness

Milujete odpočinok vo vírivke či saune, ale zároveň na dokonalú relaxáciu potrebujete trošku súkromia? U nás môžete mať oboje - vydajte sa na pobyt pre dvoch s privátnym wellness. Užite si so svojou polovičkou nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

Načítavam ponuky...


Čo môže byť lepšie ako wellness? No predsa privátne wellness! Nemusíte čakať, kým sa uvoľní miesto vo vírivke či saune, pretože všetko bude iba pre vás. Počas odpočinku v pokoji a súkromí najlepšie načerpáte nové sily.

Kam na pobyt pre dvoch s privátnym wellness?

Pobyt s privátnym wellness pre dvoch je dokonalým darčekom pre partnera! Ak chcete dovolenku venovať svojej polovičke ako darček k narodeninám či na Valentína, odporúčame vyberať priamo z romantických pobytov, kde si okrem nerušenej relaxácie užijete napríklad večeru pri sviečkach.

V rámci Českej republiky sa najväčšej obľube medzi zamilovanými pármi teší Praha. Vychutnajte si prechádzky romantickými uličkami a zákutiami aj nekonečnú ponuku reštaurácií a služieb. Po nabitom dni strávenom v metropole nie je lepšia odmena, než je zaslúžený oddych v súkromnom wellness.

Máte s partnerom radšej prírodu? Potom sa vydajte do úchvatných južných Čiech. Kopcovitá krajina plná jazier, historických miest, hradov a zámkov zaručuje nepreberné množstvo atraktívnych výletných cieľov za každého počasia. A potom už je na rade len rozmaznávanie vo vírivke a saune.

Chcete sa vypraviť skôr za hranice? Potom zavítajte na Slovensko, kde na vás čakajú nielen impozantné horské štíty a dych vyrážajúce plesá, ale aj nikým nerušený relax. Stačí si iba vybrať ten pravý pobyt pre vás.