Pobyty pre dvoch s privátnym wellness

Milujete odpočinok vo vírivke či saune, ale zároveň na dokonalú relaxáciu potrebujete trošku súkromia? U nás môžete mať oboje - vydajte sa na pobyt pre dvoch s privátnym wellness. Užite si so svojou polovičkou nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pension Relax je ideálnym ubytovaním počas návštevy Krkonôš. Cítili sme sa tu veľmi dobre. Izba bola pohodlne zariadená a čistá, strava vynikajúca a personál veľmi milý. Navyše je tu možnosť relaxácie vo forme privátneho wellness s vírivkou a saunou, kde sme si po celodennom výlete na Sněžku skvele oddýchli. Stihli sme aj zopár výletov, ale určite odporúčam dlhší pobyt, pretože aktivít je v okolí naozaj veľa.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Čo môže byť lepšie ako wellness? No predsa privátne wellness! Nemusíte čakať, kým sa uvoľní miesto vo vírivke či saune, pretože všetko bude iba pre vás. Počas odpočinku v pokoji a súkromí najlepšie načerpáte nové sily.

Kam na pobyt pre dvoch s privátnym wellness?

Pobyt s privátnym wellness pre dvoch je dokonalým darčekom pre partnera! Ak chcete dovolenku venovať svojej polovičke ako darček k narodeninám či na Valentína, odporúčame vyberať priamo z romantických pobytov, kde si okrem nerušenej relaxácie užijete napríklad večeru pri sviečkach.

V rámci Českej republiky sa najväčšej obľube medzi zamilovanými pármi teší Praha. Vychutnajte si prechádzky romantickými uličkami a zákutiami aj nekonečnú ponuku reštaurácií a služieb. Po nabitom dni strávenom v metropole nie je lepšia odmena, než je zaslúžený oddych v súkromnom wellness.

Máte s partnerom radšej prírodu? Potom sa vydajte do úchvatných južných Čiech. Kopcovitá krajina plná jazier, historických miest, hradov a zámkov zaručuje nepreberné množstvo atraktívnych výletných cieľov za každého počasia. A potom už je na rade len rozmaznávanie vo vírivke a saune.

Chcete sa vypraviť skôr za hranice? Potom zavítajte na Slovensko, kde na vás čakajú nielen impozantné horské štíty a dych vyrážajúce plesá, ale aj nikým nerušený relax. Stačí si iba vybrať ten pravý pobyt pre vás.