Wellness pobyty v južných Čechách

Lákajú vás pamiatky a čistá príroda, zároveň ale chcete na dovolenke odpočívať? Wellness pobyty v južných Čechách splní vaše očakávania. Na ubytovaní nájdete aj bazén či wellness.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Poloha hotela je výnimočná - a to priamo pod zámkom Hluboká nad Vltavou. Personál bol veľmi ochotný a robil všetko pre to, aby sme si pobyt maximálne užili. V priestrannej izbe nám nič nechýbalo a skvele sme si v nej oddýchli. Polpenzia bola vynikajúca, a dokonca sme sa z nej vždy najedli na celý deň. Ocenili sme tiež, že súčasťou balíčka boli vstupenky do třeboňských kúpeľov Aurora a miestnej zoo. Pokiaľ hľadáte perfektné miesto pre vašu dovolenku na juhu Čiech, odporúčam vám práve tento hotel.”

Jan Kratochvil
Jan Kratochvil
Obchodný tím


Južné Čechy sú región s bohatou históriou, nájdete tu veľa hradov, zámkov, kláštorov, pamiatok UNESCO, dômyselných rybničných systémov a mnoho krásnych miest ako Český Krumlov či Třeboň. Viete, že si tu môžete dopriať tiež parádny wellness pobyt?

Hurá do wellness v južných Čechách

Poznávať nové miesta je krásne, ale viete, čo vašu dovolenku urobí ešte úžasnejšiu? Wellness centrum! Vyberte si penzión či hotel, ktorý má vlastné wellness a nebudete tak musieť za relaxáciou nikam chodiť či jazdiť.

Najobľúbenejšie je predovšetkým ubytovanie s bazénom či kúpacom sudom, v ktorých sa skvele leňoší. Niekto zase dáva prednosť vírivke s horúcou vodou plnej bubliniek, milovníci zimných dovoleniek zase ocenia vyhriatu saunu.

Chcete si dopriať uvoľňujúci kúpeľ alebo napríklad masáž? Poobzerajte sa po ubytovaní s ponukou procedúr.