Wellness pobyty pri Lipne

Doprajte si chvíle relaxu pri trblietajúcej sa hladine Lipna. Juhočeské more vám ponúkne nespočetné množstvo príležitostí k aktívnemu aj pasívnemu odpočinku. Na svoje si tu prídu milovníci prírody, nadšenci športov aj romantici, ktorí nedajú dopustiť na súkromnú vírivku. Vyberte si jeden z našich wellness pobytov pri Lipne a tešte sa na nezabudnuteľné momenty s vašimi blízkymi.

Načítavam ponuky...


Dovolenka pri Lipne je zážitkom, na ktorý len tak nezabudnete. Priamo pri najväčšom umelom jazere v Česku na vás čaká množstvo možností vyžitia. Venovať sa tu môžete najrôznejším športom, odpočinku na pláži aj ochutnávaniu lokálnej gastronómie. Lipno a Šumava sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Ponúka sa aj možnosť pobytu s dieťaťom zadarmo.

Na Lipno za wellness aj športovým vyžitím

Lipno a jeho okolie je turisticky často vyhľadávanou lokalitou. A niet divu. Príjemné letné kúpanie, nádherná príroda na Šumave aj wellness pobyty na Lipne sú lákavé snáď pre každého. Dovolenku na Lipne si užijú rodiny s deťmi, páry aj seniori. Milovníci prírody, histórie, romantiky i adrenalínu si tu prídu na svoje. Nech už však Lipno navštívite z akéhokoľvek dôvodu, wellness pobyt vám príde vhod vždy. Odpočívať môžete v saune, vírivke alebo počas masáže. Neobmedzené wellness môžete striedať s výletmi do šumavských lesov a dopriať si tak naozaj kvalitný oddych so všetkým, čo k nemu patrí.

Kam podniknúť výlet v okolí Lipna? Až budete mať prechodené bezprostredné okolie nádrže, určite si naplánujete cestu k jednej z obľúbených atrakcií - Chodníku korunami stromov, z ktorého získate nádherný výhľad na šumavskú krajinu aj samotné Lipno. Fanúšikovia adrenalínu ocenia bobovú dráhu alebo lanové centrum. V prípade nepriazne počasia môžete zavítať aj do aquaparku.

Zo všetkého najviac vás nadchne predovšetkým lipenská príroda. Do Národného parku Šumava to máte neďaleko, a tak môžete podnikať celodenné výlety na čerstvom vzduchu. Divoká šumavská príroda vám ponúkne tridsať náučných chodníkov, stovky kilometrov cyklotrás, osem ľadovcových jazier aj nespočet výletov za turistickými cieľmi. Cestovať tu môžete pešo, na bicykli, po vode, so psom aj na lyžiach. Šumava a jej krásy sú vám navyše otvorené po celý rok.