Wellness pobyty pri Lipne

Doprajte si chvíle relaxu pri trblietajúcej sa hladine Lipna. Juhočeské more vám ponúkne nespočetné množstvo príležitostí k aktívnemu aj pasívnemu odpočinku. Na svoje si tu prídu milovníci prírody, nadšenci športov aj romantici, ktorí nedajú dopustiť na súkromnú vírivku. Vyberte si jeden z našich wellness pobytov pri Lipne a tešte sa na nezabudnuteľné momenty s vašimi blízkymi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Dovolenka pri Lipne je zážitkom, na ktorý len tak nezabudnete. Priamo pri najväčšom umelom jazere v Česku na vás čaká množstvo možností vyžitia. Venovať sa tu môžete najrôznejším športom, odpočinku na pláži aj ochutnávaniu lokálnej gastronómie. Lipno a Šumava sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Ponúka sa aj možnosť pobytu s dieťaťom zadarmo.

Na Lipno za wellness aj športovým vyžitím

Lipno a jeho okolie je turisticky často vyhľadávanou lokalitou. A niet divu. Príjemné letné kúpanie, nádherná príroda na Šumave aj wellness pobyty na Lipne sú lákavé snáď pre každého. Dovolenku na Lipne si užijú rodiny s deťmi, páry aj seniori. Milovníci prírody, histórie, romantiky i adrenalínu si tu prídu na svoje. Nech už však Lipno navštívite z akéhokoľvek dôvodu, wellness pobyt vám príde vhod vždy. Odpočívať môžete v saune, vírivke alebo počas masáže. Neobmedzené wellness môžete striedať s výletmi do šumavských lesov a dopriať si tak naozaj kvalitný oddych so všetkým, čo k nemu patrí.

Kam podniknúť výlet v okolí Lipna? Až budete mať prechodené bezprostredné okolie nádrže, určite si naplánujete cestu k jednej z obľúbených atrakcií - Chodníku korunami stromov, z ktorého získate nádherný výhľad na šumavskú krajinu aj samotné Lipno. Fanúšikovia adrenalínu ocenia bobovú dráhu alebo lanové centrum. V prípade nepriazne počasia môžete zavítať aj do aquaparku.

Zo všetkého najviac vás nadchne predovšetkým lipenská príroda. Do Národného parku Šumava to máte neďaleko, a tak môžete podnikať celodenné výlety na čerstvom vzduchu. Divoká šumavská príroda vám ponúkne tridsať náučných chodníkov, stovky kilometrov cyklotrás, osem ľadovcových jazier aj nespočet výletov za turistickými cieľmi. Cestovať tu môžete pešo, na bicykli, po vode, so psom aj na lyžiach. Šumava a jej krásy sú vám navyše otvorené po celý rok.