Wellness pobyty na Šumave

Nechajte sa pohltiť divokou prírodou. Šumavské lesy, ľadovcové jazerá a horské lúky čakajú, kým ich objavíte. Lákadiel je tu viac ako dosť. Dopriať si navyše môžete aj luxusný wellness pobyt na Šumave a po dni strávenom v kopcoch alebo na zjazdovke uľavte svojmu telu vo vírivke alebo v hotelovom bazéne. Tak kde sa oddáte rozprávkovému relaxu?

Načítavam ponuky...


Ideálne miesto na dovolenku každého druhu? Šumava! Stráviť tu môžete ako odpočinkový wellness pobyt, tak aktívnu dovolenku. Miestna hornatá krajina vám bude slúžiť buď na športové vyžitie, alebo ako kulisa pri relaxe vo vírivke. Neváhajte a vyberte si wellness pobyt na Šumave a tešte sa na krásy nedotknutej prírody.

Na divokú Šumavu za wellness a vzrušujúcimi zážitkami

Šumavská príroda vám poskytne prekrásne prostredie na príjemný odpočinok. Zabudnite na svoje starosti, opustite ruch mesta a vydajte sa v ústrety relaxu v tichu horskej krajiny. Ak nemáte chuť na nič iné ako na leňošenie, doprajte si neobmedzené wellness. V lete oceníte vonkajšie aj vnútorné bazény, v zime vás zase poteší rozpálená sauna alebo hrejivé bublinky vo vírivke. Rozmaznávanie dovediete k dokonalosti, ak si objednáte pobyt s masážami alebo procedúrami.

Objavovanie preslávených aj skrytých zákutí šumavských lesov vám pôjde lepšie, keď doplníte energiu kvalitnou a chutnou stravou. V ponuke nechýbajú pobyty s polpenziou alebo plnou penziou, ktoré vás zasýtia na celý deň. Ak chcete so sebou vziať celú rodinu, využite pobyty s dieťaťom zadarmo alebo ubytovanie so psom.

A kam na Šumave vyraziť za zážitkami? Adrenalín na vás čaká ako v zime na zjazdovkách, tak v lete na horských svahoch. Po celý rok môžete obdivovať známe ľadovcové jazerá - Čertovo a Černé. Vydať sa môžete tiež do Boubínskeho pralesa, v ktorom okúsite skutočnú divočinu. Vynechať nesmiete ani vodnú nádrž Lipno, kde sa v lete môžete vykúpať a v zime korčuľovať. Hneď vedľa vás zaujme Chodník korunami stromov. Atraktívnych turistických cieľov je tu však oveľa viac.

V zime je Šumava rajom pre všetkých milovníkov zimných športov. Zabaľte si lyže alebo snowboard a vyrazte do špičkových lyžiarskych stredísk, ako sú Skiareál Špičák, Skiareál Zadov alebo lyžiarske stredisko Lipno.