Dovolenka na Slovensku so psom

Nie je nič lepšie, ako stráviť svoju vysnívanú dovolenku aj so svojím štvornohým maznáčikom. Preto neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky pobytov s domácim miláčikom. Uvidíte, že si tento pobyt doslova zamilujete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Nehľadajte na poslednú chvíľu stráženie či psí hotel pre vášho štvornohého miláčika a vezmite ho na pobyt so sebou. Uvidíte, že výlet na krásne miesta na Slovensku plné turistických chodníkov, zaujímavých parkov a prírodných kúpalísk ocení rovnako ako vy.

Ako si vybrať najlepší pobyt na Slovensku so psom?

Ak máte doma psíka, ktorý má zo všetkého najradšej pohyb a šantenie v prírode, urobte mu radosť a vyrazte na pobyt do hôr. Tie slovenské, ako sú napríklad Belianske Tatry alebo Malá Fatra blízko Oravy sú prešpikované turistickými cestičkami vedúcimi cez lesy a lúky s mäkkou pôdou ideálnou pre jemné labky. Dovedú vás na vyhliadky aj vysoké hory, odkiaľ si užijete fantastické panoramatické výhľady na okolitú krajinu aj nejakú maškrtu ako odmenu.

Patrí váš zvierací najlepší priateľ skôr k „pohoďákom“, ktorých niekoľkohodinová túra nenadchne? V tom prípade si doprajte dni plné oddychu a ničnerobenia spolu s ním a vyrazte na kúpeľný pobyt alebo wellness pobyt. Mnohé hotely v Piešťanoch aj na južnom Slovensku vítajú psích návštevníkov s otvorenou náručou a psími potrebami v izbe. Aj keď si blahodarné procedúry a relax vo wellness centre váš psík neužije, prechádzky kúpeľnými parkami či mestom a posedenie na terasách reštaurácií už bude patriť vám obom.