Dovolenka na Slovensku so psom

Nie je nič lepšie, ako stráviť svoju vysnívanú dovolenku aj so svojím štvornohým maznáčikom. Preto neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky pobytov s domácim miláčikom. Uvidíte, že si tento pobyt doslova zamilujete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Solisko **** bol jedným slovom úžasný. Dostali sme všetko, čo pobytový balíček sľúbil. Pohodlné a do detailu starostlivo zariadené izby a vynikajúce jedlo v podobe raňajkového bufetu s bohatým výberom a chuťovo vyladené trojchodové večere. Dojem na nás urobilo aj skvele zariadené wellness. Hotel leží v nádhernom prostredí, priamo na brehu ikonického Štrbského plesa. Okrem nezameniteľnej atmosféry sa tak môže pochváliť aj ideálnou polohou na najrôznejšie výlety.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Nehľadajte na poslednú chvíľu stráženie či psí hotel pre vášho štvornohého miláčika a vezmite ho na pobyt so sebou. Uvidíte, že výlet na krásne miesta na Slovensku plné turistických chodníkov, zaujímavých parkov a prírodných kúpalísk ocení rovnako ako vy.

Ako si vybrať najlepší pobyt na Slovensku so psom?

Ak máte doma psíka, ktorý má zo všetkého najradšej pohyb a šantenie v prírode, urobte mu radosť a vyrazte na pobyt do hôr. Tie slovenské, ako sú napríklad Belianske Tatry alebo Malá Fatra blízko Oravy sú prešpikované turistickými cestičkami vedúcimi cez lesy a lúky s mäkkou pôdou ideálnou pre jemné labky. Dovedú vás na vyhliadky aj vysoké hory, odkiaľ si užijete fantastické panoramatické výhľady na okolitú krajinu aj nejakú maškrtu ako odmenu.

Patrí váš zvierací najlepší priateľ skôr k „pohoďákom“, ktorých niekoľkohodinová túra nenadchne? V tom prípade si doprajte dni plné oddychu a ničnerobenia spolu s ním a vyrazte na kúpeľný pobyt alebo wellness pobyt. Mnohé hotely v Piešťanoch aj na južnom Slovensku vítajú psích návštevníkov s otvorenou náručou a psími potrebami v izbe. Aj keď si blahodarné procedúry a relax vo wellness centre váš psík neužije, prechádzky kúpeľnými parkami či mestom a posedenie na terasách reštaurácií už bude patriť vám obom.