Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách

Za fantastickou aktívnou dovolenku v horách nemusíte jazdiť cez pol sveta. Vysoké Tatry vám ponúknu všetko, čo potrebujete - nádhernú prírodu, turistické trasy, lanovky aj parádne zjazdovky. Vyberte si wellness pobyt vo Vysokých Tatrách a po návrate z hôr si doprajte zaslúžený relax vo vírivke alebo saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Solisko **** bol jedným slovom úžasný. Dostali sme všetko, čo pobytový balíček sľúbil. Pohodlné a do detailu starostlivo zariadené izby a vynikajúce jedlo v podobe raňajkového bufetu s bohatým výberom a chuťovo vyladené trojchodové večere. Dojem na nás urobilo aj skvele zariadené wellness. Hotel leží v nádhernom prostredí, priamo na brehu ikonického Štrbského plesa. Okrem nezameniteľnej atmosféry sa tak môže pochváliť aj ideálnou polohou na najrôznejšie výlety.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Nespočetne príležitostí na rekreáciu, šport aj odpočinok. Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách potešia každého, nech už je jeho predstava o ideálnej dovolenke akákoľvek. Oblasť najvyššieho slovenského pohoria, ktoré patrí aj do biosférických rezervácií UNESCO, vás očarí nedotknutou prírodou i množstvom atrakcií, vďaka ktorým bude vaša dovolenka ešte pestrejšia.

Wellness pobyt vo Vysokých Tatrách – relax v tieni slovenských veľhôr

Do Vysokých Tatier môžete vyraziť kedykoľvek počas roka. Od jari až do zimy tu na vás čaká aktívne vyžitie a nekonečne možností na trávenie voľného času. V lete sa tešte na vysokohorské túry, kúpanie aj cyklistiku. V zime sem zase vyrazte za fantastickými zjazdovkami a bežkárskymi traťami. Či už sa budete venovať akejkoľvek aktivite, určite oceníte wellness v podobe privátnej vírivky alebo sauny.

Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách povýšia vašu dovolenku v krásnej slovenskej krajine na novú úroveň. Budete sa môcť oddať odpočinku v bazéne alebo hotelovej wellness zóne. Samozrejmosťou sú pobyty s polpenziou alebo s bohatými raňajkami, vďaka ktorým dobijete baterky hneď ráno. Aby ste si boli istí kvalitou vášho hotela, vyberajte z osobne overených pobytov, pri ktorých sme služby vyskúšali za vás.

A kam vyraziť na výlet, keď si práve nebudete užívať neobmedzeného wellness? Tipov na zaujímavé miesta je vo Vysokých Tatrách naozaj nespočetné množstvo a tie najzaujímavejšie sme pre vás spísali do článku zo série Víkendovky. Minúť by ste rozhodne nemali Gerlachovský ani Lomnický štít so slávnou lanovkou. Vypravte sa tiež ku Štrbskému plesu alebo objavte Kmeťov vodopád. Chýbať vám nebude ani kultúra, ponorte sa do histórie napríklad na hrade Kežmarok alebo navštívte jedno z múzeí.