Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách

Za fantastickou aktívnou dovolenku v horách nemusíte jazdiť cez pol sveta. Vysoké Tatry vám ponúknu všetko, čo potrebujete - nádhernú prírodu, turistické trasy, lanovky aj parádne zjazdovky. Vyberte si wellness pobyt vo Vysokých Tatrách a po návrate z hôr si doprajte zaslúžený relax vo vírivke alebo saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Nespočetne príležitostí na rekreáciu, šport aj odpočinok. Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách potešia každého, nech už je jeho predstava o ideálnej dovolenke akákoľvek. Oblasť najvyššieho slovenského pohoria, ktoré patrí aj do biosférických rezervácií UNESCO, vás očarí nedotknutou prírodou i množstvom atrakcií, vďaka ktorým bude vaša dovolenka ešte pestrejšia.

Wellness pobyt vo Vysokých Tatrách – relax v tieni slovenských veľhôr

Do Vysokých Tatier môžete vyraziť kedykoľvek počas roka. Od jari až do zimy tu na vás čaká aktívne vyžitie a nekonečne možností na trávenie voľného času. V lete sa tešte na vysokohorské túry, kúpanie aj cyklistiku. V zime sem zase vyrazte za fantastickými zjazdovkami a bežkárskymi traťami. Či už sa budete venovať akejkoľvek aktivite, určite oceníte wellness v podobe privátnej vírivky alebo sauny.

Wellness pobyty vo Vysokých Tatrách povýšia vašu dovolenku v krásnej slovenskej krajine na novú úroveň. Budete sa môcť oddať odpočinku v bazéne alebo hotelovej wellness zóne. Samozrejmosťou sú pobyty s polpenziou alebo s bohatými raňajkami, vďaka ktorým dobijete baterky hneď ráno. Aby ste si boli istí kvalitou vášho hotela, vyberajte z osobne overených pobytov, pri ktorých sme služby vyskúšali za vás.

A kam vyraziť na výlet, keď si práve nebudete užívať neobmedzeného wellness? Tipov na zaujímavé miesta je vo Vysokých Tatrách naozaj nespočetné množstvo a tie najzaujímavejšie sme pre vás spísali do článku zo série Víkendovky. Minúť by ste rozhodne nemali Gerlachovský ani Lomnický štít so slávnou lanovkou. Vypravte sa tiež ku Štrbskému plesu alebo objavte Kmeťov vodopád. Chýbať vám nebude ani kultúra, ponorte sa do histórie napríklad na hrade Kežmarok alebo navštívte jedno z múzeí.