Wellness pobyty v Trenčianskych Tepliciach

Vypravte sa za liečbou, odpočinkom aj kultúrou. To všetko vám ponúknu Trenčianske Teplice. Oddajte sa tu relaxu v preslávených termálnych kúpeľoch, ktoré už desiatky rokov pomáhajú návštevníkom s ich zdravotnými problémami. Wellness pobyt v Trenčianskych kúpeľoch pre vás bude príjemným rozptýlením od všedných starostí. Tak hurá do výberu vašej dovolenky snov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Trenčianske Teplice sú miestom ako stvoreným k ničím nerušenému relaxu. Oddajte sa tu odpočinku či už v samotných termálnych kúpeľoch, v lesoparku alebo počas bohatého kultúrneho programu. Wellness pobyt v Trenčianskych Tepliciach vykúzli úsmev na tvári rodinám s deťmi, športovcom i seniorom.

Kúpele Trenčianske Teplice – parádne wellness obklopené výletmi

Vyberáte kúpeľný pobyt a neviete, či sú Trenčianske Teplice tou správnou voľbou? Rozhodne sú. Miestna liečivá voda vám pomôže s problémami s pohybovým aparátom alebo s kožnými a gynekologickými ťažkosťami. Dopriať svojmu telu i mysli vzpruhu môžete v jednom z šiestich termálnych bazénov alebo vo vonkajšom bazéne Grand. Očaria vás tiež kúpele Hammam postavené v orientálnom štýle.

Wellness pobyt v Trenčianskych Tepliciach zahŕňa aj množstvo výhod, vďaka ktorým bude vaša kúpeľná dovolenka naozaj dokonalá. Využite napríklad možnosti stráviť súkromné chvíľky vo vírivke alebo si dopriať oddych v saune. Energiu doplníte aj dobrým jedlom, vyberajte si preto pobyty s polpenziou alebo plnou penziou a vychutnajte si neklamnú slovenskú gastronómiu.

A kam sa v okolí Trenčianskych Teplíc vydať na výlet? Vyrazte napríklad za kultúrou ku kláštoru Veľká Skalka alebo kláštornému kostolu Notre Dame. Navštíviť môžete tiež Katov dom alebo Galériu M. A. Bazovského. Nezabudnite si naplánovať výlet do neďalekého Trenčína, kde objavíte mestské opevnenie alebo mestskú vežu. Za prírodou zase zamierte na náučný chodník Jeleň - Baračka alebo do prírodnej rezervácie Omšenská Baba.

Chystáte sa na predĺžený víkend do Trenčianskch Teplíc a radi by ste striedali odpočinok vo wellness s výletmi? Nazrite do nášho cestovateľského itinerára zo série Víkendovky a nechajte sa inšpirovať tými najlepšeími výletnými cieľmi v okolí.