Wellness pobyty v Slovenskom raji

Hlboké kaňony, pôsobivé vodopády aj strmé rokliny. Slovenský raj volá na odpočinkovú i aktívnu dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období a sľubuje nevšedné zážitky v unikátnej prírode aj s pamiatkami UNESCO. Vyberte si wellness pobyt v Slovenskom raji, jednej z najkrajších lokalít našej krajiny, a doprajte si zaslúžený relax.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Trio*** splnil všetko, čo na návštevu Slovenského raja potrebujete. Teda pohodlné prespanie so sprchou, raňajkami, večerou a po náročnom dni aj možnosť relaxovania v dostatočne veľkej vírivke a v bazéne. Zamestnanci hotela sa k nám správali veľmi pekne a boli príjemní. Čo určite odporúčam, je výlet do rokliny Suchá Belá, návšteva Lúčanského vodopádu, Spišský hrad, pokiaľ máte radi zrúcaniny, a Tomášovský výhľad. Všetko sa dá stihnúť za 3 dni, ale aby ste si tunajšie okolie naozaj užili, budú vám ešte tak 3-4 dni chýbať. Je tu naozaj čo robiť a už teraz plánujeme, ako sem zavítame znovu.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ak hľadáte cestu do raja, jeden nájdete priamo u nás na Slovensku. Vďaka unikátnemu rázu tunajšej krajiny, ktorá je charakteristická kaňonmi, rokliami, jaskyňami a pôsobivými vodopádmi, tu o zábavu rozhodne nie je núdza. Stovky rebríkov a lávok vám umožnia dostať sa aj na miesta s náročným terénom, a tak tu dobrodružstvo čaká na každom rohu. Každý dobrodruh si však musí niekedy oddýchnuť a presne preto tu sú wellness pobyty v Slovenskom raji.

Kam inam na wellness pobyt ako do raja – do toho Slovenského

Oblasť Slovenského raja je obľúbenou destináciou pre rodiny s deťmi, zamilované páry alebo skupiny športovcov. Rodiny s deťmi môžu vyraziť po príjemných turistických trasách, zamilované páry napríklad po okolitých hradoch a zámkoch a športovci ocenia možnosť vonkajšieho lezenia alebo adrenalín na rebríkoch a lávkach vedúcich pozdĺž vodopádov.

Tešiť sa môžete na množstvo príležitostí na výlety do prírody i za kultúrou, ale aj na neobmedzené wellness. Cez deň sa túlajte hlbokými lesmi a po návrate relaxujte vo vírivke alebo saune. Doprajete si tak odpočinok aj poznanie niečoho nového, a to všetko v prekrásnom prostredí. Aby vám k dokonalému wellness pobytu nič nechýbalo, siahnite po pobyte s polpenziou alebo plnou penziou a doplňte energiu aj dobrým jedlom.

A kam vyraziť na výlet? V okolí čaká na vašu návštevu mnoho zaujímavých miest. Číslom jedna je Dobšinská ľadová jaskyňa zo Zoznamu UNESCO, na svetovom liste pamiatok má svoje miesto tiež kostol Ducha Svätého v Žehre alebo mesto Levoča. Za návštevu stojí aj Spišská Nová Ves a majestátny Spisšký hrad. Z prírodných klenotov nevynechajte Sokoliu Dolinu alebo náučný chodník Stratenský kaňon.

Chystáte sa stráviť božský predĺžený víkend v Slovenskom raji? Výlety na najzaujímavejšie miesta aj odpočinok sme naplánovali za vás - vydajte sa po stopách nášho cestovateľského itinerára v ústredy parádnemu víkendovému pobytu.